Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy állásinterjún úgy...

Ha egy állásinterjún úgy érzed, a munkaadó hely nem felel meg neked, akkor hogyan mutatod ki, hogy mégse akarsz ott dolgozni majd?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nyilván több interjú van, ha én lennék a befutó, akkor megmondom, hogy köszi nem.
2021. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Interjunk sehogy.

Ha hivnak majd, hogy esetleg megkaptad az allast, akkor finoman elutasitod, ennyi.

Persze biztosan van kirivo eset, mondjuk az adott helyen csotanyokban gazolsz, akkor nyilvan felallsz es elmesz, de alapvetoen interjun en nem szoktam “jelenetet rendezni”.

2021. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Interjún rájöttem, hogy az igazgatónő hazudozik. És manipulatív, a rosszabbik fajtából. Nem terítettem ki a kártyámat, elmentem, nyomoztam kicsit, és kiderült, hogy az egy olyan alapítványi iskola, hol nem szokták kifizetni a tanárok bérét, hitegetik őket, aztán szereznek a helyükre új balekot. A megérzésen nem véletlenek, de a kártyát nem szabad kiteríteni, az őszinteség mindig megbosszulja magát, hasznot meg nem hoz.
2021. jún. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Voltam úgy állásinterjún, hogy nem volt vesztenivalóm, mert volt állásom, csak fel akartam mérni a saját munkaerőpiaci értékemet. Megmondtam a végén nyíltan, hogy köszönöm, de más elképzeléseim vannak. Nem akartam hülyíteni őket, szerintem ez így korrekt.
2021. jún. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően végighallgatom az interjú hátralevő részét és elköszönök. Majd miután atgondolom a hallottakat és továbbra sem szimpatikus a lehetőség, e-mailben jelzem, hogy nem kívánom tovább folytatni a kiválasztási folyamatot és köszönöm az eddigi figyelmüket, idejüket.
2021. jún. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondasz egy jo magas fizetesi igenyt. Annyira magasat,h ne fogadjak el. Ha veletlen megadjak,akkor merlegelned kell 😂😂
2021. jún. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy,megmondom akár az interjú végén,köszönöm szépen,nem élnék a lehetőséggel.

Nem hülyítem őket,magamat is fárasztom ezzel.

2021. jún. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatok ki semmit, ha már a beszélgetés közben rájövök, hogy ez nem az én helyem, akkor a végén megköszönöm a lehetőséget, de a továbbiakban nem kívánok ott dolgozni. Végül is nem csak a cég mér fel téged, hanem te is a céget, mert egy bullshithalom hirdetés alapján nehéz bármilyen következtetést levonni.
2021. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3: Balazskával a munkaügyis alapítványi iskolás trollal a gyakoriról nem találkoztál az interjú alatt? 😅
2021. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!