Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi számít benyalásnak, ha új...

Mi számít benyalásnak, ha új belépő vagy egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam itt, hogy nem szeretik, ha az új belépő "benyalós", de ez mit is jelent pontosan? Az már annak számít, ha mondjuk a felvétel után írok egy köszönő levelet az új kollégáknak? Vagy mégis mi számít annak?
2021. jún. 8. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra kell érteni, hogy a főnöknél nyalja be magát. Teszem azt megkérdezi tőle, hogy majd a hétvégén, ha megy a mucsajröcsögei nagybani piacra, akkor hozzon-e esetleg neki valamit. Vagy behoz neki egy kis disznótoros kóstolót. A másik verzió, hogy elkezd neki jelentgetni és spicliskedni dolgokról, észrevételekről.
2021. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Mit köszönsz az új kollégáknak? Szerintem nem benyalós hanem nagyon gáz. Legyél kedves , segítőkész és ennyi.
2021. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Gondolom, köszönés, mint üdvözlés, nem köszönés, mint megköszönés.
2021. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3

Levélről beszél

2021. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: És? Én is dolgoztam már olyan helyen, ahova egyszer jött egy új manager, és küldött mindannyiunknak egy köremailt, amiben bemutatkozott, és leírt pár dolgot magáról. Szerintem ilyesmire gondol a kérdező.
2021. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon, ha nem utálod a főnöködet, vagy a munkatársaidat az már benyalásnak számít.
2021. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 pontosan! És ha nem sok munkával keresel kevés pénzt, akkor apucipicifia vagy, vagy bűnöző.
2021. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!