Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszahívjak egy álláshitdetés...

Visszahívjak egy álláshitdetést ha mondta, hogy 2 óra múlva visszahív de az már rég letelt, ez bunkóság lenne?

Figyelt kérdés
Ma felhívtam egy álláshirdetést és aki felvette mondta hogy 2 óra múlva visszatudna e hívni és mondtam persze. Ez azóta letelt bőven. 16.40 körül hívhattam és nem hív pedig ez jó állás lenne számomra. Várjak még egy kicsit vagy visszahívhatom azért, ez csak nem lenne bunkóság nem? Ebből látszana az hogy igenis érdekel a munka? Lehet közben elfelejtette vagy mi bár nem pontosan emlékszem és lehet úgy mondta nekem kellene visszahívnom? Bár inkább szerintem ő hívna vissza. Nem valami nagy multi cég csak ilyen egyszerű munka. És még aktuális az állás. volt amikor 8 után hívtak állás miatt ezért is gondltam még várok kicsit. Nem akarom hogy lecsessze ha hívom ismét hogy "előbb akkor mondtam hogy 2 óra múlva hívom vissza" és stílussal bár azért tényleg letelt az azért. Csak telefonos jelentkezés van ott semmi más.

2021. jún. 8. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ma már nem. Én holnap hívnám, ha délelőtt még nem hívtak.
2021. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Este 8 után ne hívd, inkább próbáld meg reggel.
2021. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Várj, azt írod, azt kérdezték: "két óra múlva vissza tudna-e hívni". Ha tényleg ezt mondták, akkor neked kellett volna telefonálnod.
2021. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.nem ezt mondta csak nem biztosra emlékszem..

azt mondta hogy visszahívhatom e 2 óra mulva ezt mondta!

2021. jún. 8. 20:48
 5/9 A kérdező kommentje:
mindegy már holnap visszahívom csak rosszul esett hogy nem hívott vissza akkor ne mondja ezt ha nem biztos hogy vissza tud hívni..
2021. jún. 8. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Napközben hívd!
2021. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem pontosan emlékszem hogy mit mondott bár valahogy a hívni fog ő maradt meg igazán.

Bár nem is hívtam ma holnap majd felhívom hátha még jó lesz akkor is :)

lehet elfelejtette

2021. jún. 8. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Sikerült?
2021. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen végül jól emlékeztem és tényleg neki kellett hívnia de már tárgytalan mivel találtam máshol állást.
2021. jún. 9. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!