Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkóság ha sok év után nem a...

Bunkóság ha sok év után nem a főnökömnek adom át személyesen a felmondólevelet, hanem nem is szólok semmit, csak feladom postán?

Figyelt kérdés

A főnöknek semmit se szólok, noha napi 8 órám lenne rá szólni, heti 5 napban.

De nem szólok végzem a munkám mintha mi se történne, csak feladok egy tértivevényes levelet és csináljon vele amit akar.

Én közöltem írásban, átvétel igazolva lévén tértivevény, többit meg leszarom.

Majd ő odajön ha akar valamit (neki is van rá napi 8 órája) . Ha meg nem jön oda, az se számít én közlés + 30 nappal itt se vagyok.

Bunkó lennék?

Nem épp kevés időt voltam itt, majdnem 2 évtizedet.


2021. jún. 6. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2021. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi akadálya van, hogy személyesen odaadd? Ez olyan, mintha a barátoddal/barátnőddel levélben közölnéd, hogy szakítasz.
2021. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Az utolsó hónapodat megkeseríteném ha így mondanál fel az biztos, ha benned nincs gerinc, benne miért lenne?
2021. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem bunkóság, egyszerűen nincs elég vér a pucádban mindezt személyesen közölni. Mi a fene bajod lesz tőle? Lenyel keresztben? Vagy megsértődik?

És?

2021. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
'Balazska', te sosem fogaz felmondani, mivel nincs is honnan. Otthon ulsz a 4 fal kozott, vadabbnal vadabb sztorikat klimpirozol be ide, de mar mindenki felismer a bena, tulirt, feleslegesen reszletekbe meno, ugyanazokra az unasig ismetelt temakra felepitett kamu meseidrol.
2021. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

5.


Ez egy igazi hülye.

Esküszöm klinikai eset a csávó.

2021. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy az, csak miota rejtett nickrol nyomja, nehezebb toroltetni a kerdeseit. Neha felmerul bennem hogy nem a GYK moderatorai irjak-e ezeket a kerdeseket, hogy plusz forgalmat generaljanak.
2021. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már üldözési mánia. Egyik elkezdi a többi folytatja.
2021. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk egy műszakvezető csinálta azt, hogy mindenféle elbúcsúzás nélkül lelépett. Igaz, ő a felettesénél szóban is felmondott, de minket dolgozókat annyira se méltatott hogy 7 együtt ledolgozott év után legalább közölje, hogy felmondott, nem jön már sokáig és elbúcsúzzon. Egyik nap még jött, aztán hazament a munkából mint minden átlagos napon, másnap már nem jött. Oltári nagy bunkóságnak tartom.
2021. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Balu, tőled nem bunkóság. Ha te eltávozol, valószínú pezsgőt bontanak majd. :)
2021. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!