Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az alkalmazottra kezet emelhet...

Az alkalmazottra kezet emelhet a főnök?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkozom rajta hogy legszívesebben olyat beszólnék neki, hogy füstölne, olyan a stílusa, de sokkal erősebb, mint én, lehet, fölkenne a falra.


Néha úgy beszél, mintha szaros kölyök lennék (38 éves vagyok), pedig én már annyira együtt próbálok működni vele, hogy szinte kitalálom a mozdulatát is.



2021. márc. 9. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem önévdelemről van szó, akkor nem üthet meg. Ettől függetlenül, ez a balkán. Itt simán megüthet és hirtelen nem működik majd a kamera, a többiek meg féltik a melójukat, ezért nem tanúskodnak melletted.


Egyébként, a képlet egyszerű: Mondj fel, szólj be és keress más melót.

2021. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha bántana, legszívesebben medencén lőném és kitolnám a két szemét!!!
2021. márc. 9. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Király, gyűlölködj csak egy kicsit. Már most parázol tőle, pedig hozzád sem nyúlt. Ha bántana, csak tovább fortyognál magadban.

Szóóóóval miért nem teszel valamit a saját életedért és keresel egy olyan munkát, ahol nyugodt leszel?

2021. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

#2:

És ezzel mennyivel is lennél különb nála? Kicsit lazítanod kéne, nem túl jó dolog, ha ilyen gondolataid vannak.

2021. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem emelhet kezet.
2021. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Pedig tényleg úgy duzzogsz, mint egy kissrác. :D
2021. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel mást? Bírom az ilyen embereket, mintha szeretnének szenvedni. Pedig manapság sok állás van. Egyébként nem bánthat, abból rendőrségi ügy lenne. Te is tudod, ugyan olyan ember csak mint bárki más.
2021. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan munkahelyem, ahol ennyire irritàlt a főnököm és simán hátba tudtam volna rúgni a lépcső tetején. De nem stresszeltem magam ennyit, hanem felmondtam. Utána megnyugodtam.
2021. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hatos neked meg az anyádat!
2021. márc. 10. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!