Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem gáz ha a főnök is hallotta...

Nem gáz ha a főnök is hallotta ahogy állásinterjút beszéltem meg? Nem tudtam hogy hallja, de még azt is elmondtam a telefonba, hogy „1 hónapos felmondási idő után tudok kezdeni"

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 07:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis fel akarsz mondani, akkor nem mindegy?
2021. jún. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

De,gáz.

De a főnökök amúgy is tudnak mindent.

2021. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%

De, az.

De mit tudsz vele utólag csinálni? Semmit.

Kibírod azt az egy hónap felmondási időt, amennyiben sikerül az interjú és elköszöntök egymástól.

Ha nem sikerül, - az elhatározás már megszületett benned, lesz még lehetőséged váltani.

De addig se alázkodj meg, mert megtudta, hogy menni akarsz.

Mosolyogj, mintha semmi sem történt volna.

2021. jún. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Ha tudta, akkor nem, ha nem tudta, akkor igen, gáz.
2021. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
14%
Hacsak nem éppen teadélutánon volt nálad a főnök, akkor mindenképpen megkérdőjelezhető, hogy munkaidőben miért nem a munkáddal foglalkoztál. Én legalább egy fegyelmit biztos adnék búcsúajándék gyanánt.
2021. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

#5

Szünetről hallottál már?

2021. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Nagyon sokmindenről vall az efféle, kicsinyes bosszú :D

A legtöbb esetben a munkahely-váltás költözés, jobb lehetőség, életbeli változás mitt történik, nem benti cicaharc miatt.

Mikor nálam is aktuális lett, az én főnököm sok szerencsét kívánt, és ennyi. Azóta is jóban vagyunk, ha nem jobban kijövünk.

2021. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy egyébként "gáz-e" a dolog, ha úgyis el akarsz menni?


A gáz az lehet, ha ezek után nem vesznek fel az új helyre. Akkor jó eséllyel feketeseggű leszel itt, vagy munkanélküli, mert lehet hogy akkor már úgy is kirúg, hogy maradnál.

2021. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Elég gáz mert ha jó főnököd van akkor előbb megbeszélhetted volna vele ha meg szar akkor megkeseríti a felmondási idődet úgyhogy mindenképp balfsz vagy
2021. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

#7, nem feltétlenül bosszú.

De ha tudom egy emberről, hogy előbb-utóbb úgyis el akar menni, és nem tudom két perc után pótolni az utcáról, akkor miért ne kezdjem el én is közben keresni az utódját, aztán ha megvan, akkor byebye a réginek, ha maradna még ha nem? Így nem lesz üzletmenet-folytonossági problémám.

2021. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!