Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éjszakás müszak után nem...

Éjszakás müszak után nem tudtam aludni írtam a fönöknek nem tudok így dolgozni jönni. Ez van írjon be egy szabit vagy mi legyen ilyenkor. Az volt a válasz nem Kelett volna annyit inni ez volt az utolsó eset. De hát nem is ittam. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Semmi. Legközelebb aludd ki magad, de semmiképpen ne kezdj el magyarázkodni, hogy "De hát nem is ittam Főni! Miért nem hiszel nekem, légysziiii!!" Ezzel tovább fogsz rontani a helyzeteden és megalázod magad. Megkaptad a szabit, kész, felejtsd el az egészet!
2021. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
ilyenkor nálunk betegszabira írnak, ha időben szólsz (műszak előtt minimum 2 órával). ha nem, akkor fizetetlen szabi
2021. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk keress rendes munkát. Ilyet nem lehet egy életen át csinálni. Semminél jobb de ennyi.
2021. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem. Mi alapján hitte, hogy ittál? És mikor és hol ittál szerinte? Munkaidőben a munkahelyen?
2021. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináltam volna olyan balhét. Szaladhatott volna a főnök.
2022. máj. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!