Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom, ma olvastam,...

Fogyókúrázom, ma olvastam, hogy a chiamaggal lehet fogyni, ha kevés vízbe teszem, beteszem a hűtőbe 1 éjszakára, majd az innivalómba mindig teszek egy kicsit. (egyébként vizet és cukormentes szörpöt szoktam inni). Vélemények erről?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már ezt? Elnyomja tényleg az éhségérzetet? Fogyott ettől valaki?

2021. jan. 24. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Őszinte leszek hozzád. Ha valaki kipróbalt mindent, hogy fogyjon, akkor az én voltam.Mindig sikerrel,de sosem maradandóan.

Tanuld meg jól, lefogyni könnyű, de megtartani nehéz.

Életmódváltás legyen és ne fogyókúra. Ne várd a végét, mert nem lesz vége. Amikor lefogysz akkor is ugyanúgy tartani kell a "diétát".

Semmi csodaszer nincs erre. Higyj nekem. Nem kell mozogni ha lusta vagy, de kalóriát számolni, étkezési naplót vezetni, mérlegen kimerni amit eszel, azt kell! Komolyan venni és nem hinni a csodában. Mindent egyél, csak számolj kalóriát!

Én 1 év alatt 1000 kaloriával 56 kg dobtam le. Pontosan a súlyom felére fogytam, de nem tudtam megtartani csak 3 évig. Aztán visstahiztam +59 kilót. Most sleeve és bypass műtét után, egész jó a helyzet. Se éhes nem vagyok, se enni nem tudok. Ami nekem nagyon jó. A dokim által ajánlott vitaminokat szedem és így mondhatom, nagyon jól érzem magam.

3 hónap alatt - 26 kg ment le úgy, hogy vidám vagyok és nem éhezek.

2021. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Az éhség érzetet legjobban az evés nyomja el. Ha sokszor éhes az ember egy nap, akkor az azt jelenti, hogy nincsenek jól elosztva az étkezései vagy az étkezések volumene. Ha az ember jól eszik és megissza a napi ajánlott víz mennyiséget, nem szabadna annyira éhesnek lennie, hogy éhséget elnyomó megoldások után kutasson.
2021. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel nem fogyni lehet, hanem egy nagyon finom pudingfélét tudsz így készíteni, nézz utána! :D

Többet fogyni azzal nem tudsz, ha megeszel valamit, fogyás attól lesz, ha kevesebbet eszel.

2021. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
85%
Az biztos, hogy a chiamag tápláló és egészséges, de én ezt még így nem próbáltam. Ha este összekevered valami gyümölcsös joghurttal, akkor reggelre lesz egy chia pudingod. De például reggelire eheted zabpehellyel is, és attól sokáig nem leszel éhes.
2021. jan. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Megtelít, az a titka.
2021. jan. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

A kalória deficittől fogysz, nem csodaszerektől :D

De ahogy korábban is írták, egészséges a chia mag, ha van kedved kipróbálni, hajrá. De nem fog önmagában fogyasztani. Az éhségérzeted csak akkor csökkenti, ha nem unalomból, vagy érzelmi alapon szoktál enni, hanem mert valóban éhes vagy. Szóval a magas rost tartalma rengeteget segít, de szegényke attól még nem pszichológus.

2021. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kalóriadeficiten belül vagy, fogyni fogsz. Ennyi. Ebben semmi nem fog segíteni, se a chia, se más. Csak akkor fog menni, ha elhatároztad magad, hogy nekiállsz. De tényleg életmódváltás legyen, mert amit a sima fogyókúrával leadsz, az úgy vissza is megy, amint vége a diétának.
2021. jan. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na valaki próbálta már?
2021. márc. 12. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
5 vagyok. Nekem a műzlibe van keverve, de nem fogyás céljából. Ahogy írod, úgy nem próbáltam.
2021. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!