Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt mar olyan, amikor azt...

Volt mar olyan, amikor azt mondtatok: hogy Magyarorszagon belul miert pont oda szulettem, ahol keves a munkalehetoseg es a jol fizeto allas?

Figyelt kérdés
viszont szallasos munkara rohadt elet hogy nem akartok menni.

2021. jún. 11. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem mondtam. Helyette már ki is jöttem Németországgba. :)
2021. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 grafno ***** válasza:
100%
Nem. Velem az volt miért ebbe a rohadt országba szüledtem ahol minden sząr.
2021. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elköltöztem Pestre, problem solved.
2021. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Persze, totál szívás volt olyan helyre születni ahol egy darab elég szar iskola van és már ahhoz költözni kell hogy normális gimibe járj, nemhogy egyetemre. De ez van, az ember nem választhatja meg hogy hova születik. Elköltöztem.
2021. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Néha elgondolkozom, hogy miért egy Kelet-Magyarországi, szegény, alkoholista családba kellett bele születnem.


Se anyám se apám nem voltak tanult emberek.

Apám alapból alkoholista is volt mellé, anyám elvolt a biztos minimálbéren. Azt csodálom, hogy a zéró lehetőségeinkhez képest relatív tisztességesen fel lettünk nevelve.


De az látszik, hogy mind öcsémben, mind bennem, sokkal több van/volt mint amit elértünk az életben. És teljesen másképp alakulhatott volna az életünk, ha lelki sérülések helyett megfelelő hátteret kaphattunk volna.

2021. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Elég sok lepra hely van az országban, én már csak tudom, Baranya megyében majdnem megvertek, amikor azt mondtam a 40 Ft fánkra, hogy olcsó...


Szerencsésnek érzem magam, hogy Budapestre születtem, bár nem tudom, hogy a főváros mennyire fog lezülleni a Fidesz és az ellenzék cicaharca, meg a Karigeri hülyeségei miatt. Nyilván ezek a munkalehetőségeket nem érintik, főleg az én szakmámban (villamosmérnök), de egyre kevésbé szeretek itt lakni. Az aggló viszont teli van, a belvárosi elit banda meg minden erejével azon küszködik, hogy az ingázók életét megkeserítse... Szóval nem tudom.


F

2021. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1:nincs eleg hely mindenkinek nemetben, kicsit tul egyszeru megoldasokban gondolkodsz...

2:Nem vagy egyedul.

3:Pestre koltozes. Ottsincsen mindenkinek hely...

4:Sajson igy van ahogy irod...

5:A vilag eleg egyenlotlen. A tudas sajnos nem minden az eletben hogy elore juss sajnos...

6: Mit csinalnak ok hogy kuzkodnek azon, hogy az ingazok eletet megkeseritsek? Sajnos en is latom hogy nem igazan olyan jo Budapest, mint a valsag elott...

2021. jún. 12. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

#6


Olvasd a híreket. Most a KariGeri a Rákóczi-hídra vetette szemeit, és elcsatol két sávot.


Az előző baromsága az volt, hogy az alsó rakpartot lezárta. Amit egyszerűen nem értek, mert M0 körgyűrű hiányában nagyon nagy ott az átmenő forgalom.


Az azt megelező pedig a Körút megnyirbálása volt, ami szintén nagy átmenő forgalmat bonyolít le, nem csak a "pöffeszkedő városi urak" autóznak arra.


Csak valahogy se Tarlósnak, se Demszkynek, se K.G-nek nem volt ahhoz elég esze, vagy inkább akarata, hogy rendes P+R parkolókat kezdjen el építeni, vagy az M0 körgyűrű befejezését próbálja sürgetni.


Mondanám, hogy Tarlós legalább fejlesztette a tömegközlekedést, ami így is van, de Pest kintebbi részein még mindig nem alternatíva sokszor a BKV, főleg nem egy családos embernek.


#6

2021. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!