Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor jött el az a pont,...

Mikor jött el az a pont, amikor felmondtál? Illetve, mennyi ideig voltál munka nélkül? (Ha voltál)

Figyelt kérdés
Azt hiszem, eljött az a pont, amikor fel kell mondanom, a bánásmód miatt, meg egészségügyi okokból is. A kérdés adott, kíváncsi vagyok a ti történeteitekre.

2021. febr. 18. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor mondok fel, ha más van. Voltak nagyon rossz munakhelyeim, de csak úgy mentem el, hogy már kezdhettem is az új helyen.
2021. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos hallottam már olyanról, hogy ez sem volt szempont. Tehát annyian szar volt már a hely, vagy rossz az egészség.
2021. febr. 18. 14:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az tehet ilyet, akinek van, aki eltartja hónapokig.
2021. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak egyszer mondtam fel úgy, hogy nem volt még másik munkahelyem, de már interjúztam. Végül felvettek valahová amikor már a felmondásomat töltöttem, 2 hetet voltam csak munka nélkül, de amúgy volt annyi megtakarításom, hogy 4-5 hónapig ne haljak éhen. Ismerek több olyan embert aki két munkahely között kivett minimum fél évet feltöltődni és baromi jót tett nekik, de ennyi tartalékom sajnos nem volt :)
2021. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még ennyi ideig mint most soha nem voltam munka nélkül (3év) kb az utolsót nem számolom,mert az rövid ideig volt.


Nekem az egészségem szólt bele kicsit a dolgokba, amiért el kellett hagynom a munkahelyemet, amúgy 4 évet dolgoztam legtöbbet eddig folyamatban.


A szüleimmel élek, vagyis ha jobban tetszik ők tartanak el sajnos.

29f

2021. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4 ember munkáját végeztük 2-3-an, és szerveztek nekünk egy hatékonysági tréninget, mert nem igaz, hogy nem vagyunk képesek rá, csak biztos rosszul csináljuk.

Ekkor álltam neki munkákat nézegetni, és hamar találtam is egy szimpatikusat, fel is vettek, a felmondási idő után mentem azonnal az új helyre.

2021. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha felmondasz, annak oka van.De! Ne legyen megszakítás a két munkahely között.Folyamatos munkanapok legyenek 2 évig, mert nem kapsz GYES-t majd, ha kimaradás van.
2021. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan derül ki a kérdésből 7-es hogy nő az illető, hogy fiatal, és hogy akar gyereket?
2021. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem hogy ha maradok akkor teljesen ki fogok égni (vásárlók hülyeségei, munkahelyi politika, stb.). Szerencsére már volt másik munkahelyem is.

Én azt mondom hogy ha nincs más a láthatáron akkor nagyon kockázatos dolog csak úgy a vakvilágba felmondani, főleg most. Keress új munkát teljes erővel, de senkinek(!) ne szólj a tervedről a mostani helyen.

2021. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem baj 8-as,mert egyébként beletrafált. Fiatal vagyok, nő és akarok majd gyereket. 7 év munkaviszonyom van.
2021. febr. 18. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!