Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez a jó viselkedés...

Szerintetek ez a jó viselkedés egy főnöktől, vagy pont hogy nem jó?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatom vele, nagyon ritkán van köztünk konfliktus, viszont akkor szerintem nem így kéne viselkednie, de lehet, hogy rosszul látom, ezért lennék kíváncsi, más hogy látja. Egy példa: múltkor valami miatt kicsit haragudott rám, de egyáltalán nem volt komoly az ügy, viszont kicsit idegesen beszélt velem. Én megkérdeztem mi baja, mért ilyen (szerintem nem volt oka haragudni). Erre elkezdett úgy kommunikálni velem, mintha csak én képzelném be ezt a dolgot, fejeket vágott, mintha én lennék a dilis, hogy ilyeneket gondolok, pedig nekem rosszul esett, ahogy beszélt velem. Nekem 1000x többet jelentett volna, ha azt mondja ez és ez a baja velem, mint ez, hogy kb hülyének állított be. Szerintetek ez azért van, hogy kerülje a konfliktust? Én nő vagyok, ő férfi.
2020. nov. 29. 13:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkaltatonak 10x annyi gondja van, mint egy alkalmazottnak. Talán nem rad volt mérges, csak alapbol ideges volt.
2020. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, lehet probléma adódott másban, és egyszerűen nehezen uralkodott magán. Valószínűleg nem neked szánta a hangnemet.
2020. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De velem volt baja, tudom is hogy mi
2020. nov. 29. 13:38
 4/19 A kérdező kommentje:
Légyszi úgy írjatok véleményt, hogy ezt elhiszitek. Ha kell leírom, csak nem akartam hogy rám ismerjen esetleg.
2020. nov. 29. 13:41
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha tudtad, hogy mi baja mért kérdezted meg?

Ez elég ellentmondásos.

2020. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert meg akartam vele beszélni, de ahhoz kell, hogy belássa, tényleg baja van.
2020. nov. 29. 13:49
 7/19 A kérdező kommentje:
Olyan dolog, ami szerintem nem nagy gond, rajta viszont láttam, hogy ideges miatta. De mivel szerintem nem probléma, ezért fura latt volna ha én mondom ki, hogy ez és ez a gond.
2020. nov. 29. 13:51
 8/19 A kérdező kommentje:
De most nem ez a kérdés, hanem a reakciója. Arra nem írtok semmit.
2020. nov. 29. 13:52
 9/19 A kérdező kommentje:
Inkább nevezném félreértésnek ezt a problémát
2020. nov. 29. 13:53
 10/19 anonim ***** válasza:
Tényleg gáz a viselkedése, ha veled volt baja és nem mondta ki.
2020. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!