Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ha szeretnétek a...

Mit tennétek ha szeretnétek a munkátokat de sokat kellene túlórázni mert sok a munka?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Keresnék egy másik mukáltatót. A jóból is megárt a sok, ugye.
2021. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
NELőször megpróbálnám csökkenteni a túlórák számát, aztán biztos másik munka után néznék. Lehet, hogy szeretem a munkám, de így is elég sok napi -8 óra, ha annál többet vesznek el tőled akkor tulajdonképpen nem marad másra időd és átdolgozod az életed. Azért dolgozni, hogy legyen kajád és lakhatásod, hogy dolgozhass elég rekurzív folyamat. :D
2021. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Menne, egyedülálló vagyok.
2021. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
A sok túlóra miatt már nem szeretném.
2021. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Jelenleg is ezt teszem: Húzok képzeletben egy piros vonalat és amikor elérem ezt a piros vonalat a leadott teljesítményemmel, teljesítettem a napi kötelezőt, akkor eldobálok mindent és elhagyom az objektumot. Ha nem így tennék, már réges-régen muszáj dzsekiben rónám a köröket egy erdő mélyen található pszichiátriai elfekvőben.
2021. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nagyon nagyon jó módszer! Ezt én is alkalmazni fogom, köszi!
2021. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Főleg, mert én mindig annyit teljesítettem amit tudtam sokáig és a végén már elég depressziós, ingerült voltam.
2021. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Én ugyan egyéni vállalkozó vagyok (taxi, külföldön), de nekem is ez az alapelvem. Van egy határ, ez általában a pénz. Ha megvan a napi célom, ami normális esetben 7-8 órában megvan, akkor megyek haza. Semmi más nem érdekel. Ha jó napom van és van kedvem, egy picit ráhúzok. Ha nincs elég, akkor is hazamegyek 8 óra után, mert akkor úgysem éri meg még maradni. Éppen a stressz miatt műtötték a szívemet és az egészségem az első. Ha érzem, hogy nagy a nyomás, kikapcsolom az órát és nyomás haza. Heti 35-40 óra és ennyi. A sok pénzt úgysem a túlóra hozza. Be kell fektetni, hogy maga a pénz termeljen hasznot. Az sem egyből lesz meg, hanem évek alatt.
2021. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Felmondanék azonnali Hatállyal
2021. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a saját teherbírástól, időtől, pénztől, életkortól, nemtől stb. is függ.

Fiatal gyerek nelkulinek jobb ha gyűjt, mert később nem biztos hogy lesz rá lehetősége. Ahol van gyerek, mérlegelni kell. Ha jól fizetik a túlórát, akkor bevállalnám, de akkor sem ész nélkül.

2021. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!