Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen munkát csinálnátok, ha...

Milyen munkát csinálnátok, ha el szeretnétek szabadulni a világtól, a főnököktől, a munkatársaktól és mindenkitől?

Figyelt kérdés
Vagy másképp kérdezve: Hogyan oldanátok meg ezt az elképzelést?

2020. aug. 20. 14:49
 1/9 anonim válasza:
91%
Író lennék vagy remete.
2020. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Vennék egy isten háta mögötti farmot, olyasmit, mint amik a tipikus amerikai filmekben vannak és teljesen önfenttartó módon élnék.

Mindenem meg lenne, ami csak kellhet. Víz kútból, külömböző húsok (gondolok ezalatt a haszonálatokra, mint csirke, disznó, marha, stb), zöldségek, gyümölcsök, tej, tojás, sőt még alkohol is. Lehet csinálni házibort vagy pálinkát. Más szerintem nem is kell az életben maradáshoz és az egészséges, változatos táplálkozáshoz. A többi, mint édesség, stb stb csak a fogyasztótársadalom baromságai. Teljesen elhagyahtóak.


Szóval ja...

Ellennék egyedül (vagy egy barátnővel) és kapcsolatba se kéne lépni többet a civilizációval.


(Ne gyertek nekem, hogy mivan ha orvoshoz kell menni vagy gyógyszerért, nyilván azért néha-néha be lehet menni a városba)


De szerintem jó ötlet :D

2020. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

[link]


:D

2020. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jazz zenész lennék szívesen. Menő zongorista, vagy gitáros, persze világhírű. De ez a hajó már elment.
2020. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Life coach-al, és/vagy talpreflexológiával szeretnék foglalkozni.
2020. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Remete lennék. Pontosabban leszek.
2020. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
2-es kb leírtad az álom életemet 😀
2020. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az az álom életem, hogy egy szép helyen lévő tanyán önellátó életét éljek, és csak édességért, meg hasonlókért jöjjek ki onnan. Áram napelemmel, víz kútból, teljes önellátás. Házi vaj, házi tej, házi hús. Annyira kár, hogy nem ilyen helyre születtem.

Egyébként dolgozz home office-ból, mint játékfejlesztő (rokonom ezt csinálja).

Ja, és íróként nem lehet megélni, az pont, hogy viszi a pénzt.

Üdv, egy író/költő!

2020. aug. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megtettem, elszakadtam mindentől, ami irritált, vagy stresszelt. Bio-kertészkedem, mellette történelmi életrajzi regényt írok, ha időm engedi. A barátaim gyakran jönnek, jól érzik magukat a 9000 nm-es, pagonnyal, kerttel, kis tóval "felszerelt" birtokon, időnként a csemetéink is leugranak egy ölelésnyi időre, ha meg nem, kettecskén is remekül elvagyunk.
2020. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!