Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tehetném magam túl...

Hogyan tehetném magam túl azon, hogy eddig minden munkahelyen bántottak, kiközösítettek?

Figyelt kérdés

4 éve akárhol dolgoztam mindig csak megaláztak, bántottak... :(


Legtöbb hely gyár volt...


Most is egy gyárban vagyok, de ez vhogy más, mégis nem merek senkit sem közel engedni. :'(


Sose jött oda hozzám senki, mindig csak lekezeltek, lenéztek. :'(


Most egy új helyen vagyok, itt előfordult az, hogy oda jött hozzám vki, beszélgetést kezdeményeztek, de egyszerűen annyira szét vagyok lelkileg zilálva, hogy nem merek közel engedni senkit, félek mindenkitől.


Sokszor rajtam van a sírás roham, folyamat előttem vannak a bántalmak. :'(


Mit csináljak? :'(


26/F



2021. jún. 13. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne legyél ennyire ne bánts virág. Valószínűleg lerí rólad, hogy eltűröd a megaláztatást, ezért kezdenek ki. Állj ki magadért és ne tűnj olyan kis szerencsétlennek. Legyél életrevalóbb, senki nem fog kiállni magadért helyetted, pont egy ilyen világban nem, ahol mindenki kárörvend a másik bukásán.
2021. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk ha 26 éves férfiként folyton rajtad van a sírásroham, nem is csodálom, hogy mindenki lekezel. Nem azért, mert megérdemled, ezt nem érdemli meg senki, de az emberi természet olyan - ilyen gyári környezetben pláne -, hogy azonnal kiszúrják azt, aki ennyire gyenge, és annak onnantól vége.

Kicsit embereld már meg magad, nem egy ovis kislány vagy, hanem egy felnőtt férfi!

2021. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Picit legyél lazább, vidámabb. Nem kell titkokba és magánéletbe beavatni őket, lazán elbeszélgethetsz sportról, sörről, kávéról.
2021. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
először is munkahelyre nem barátkozni vagy kapcsolatokat kialakítani mész hanem a megélhetésedért mész dolgozni.
2021. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
4: De nem erről szól a kérdés. Hanem, hogy folyton megalázzák. Engem is közösítettek már ki azért, mert nem trécselgettem, meg osztottam meg a magánéletemet.
2021. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Hogyan tehetném magam túl azon,

dolgozz és csak a munkán járnon az eszed ez már rég nem iskola..

gond van akkor szólni kell a főnöknek ennyi.

persze lehet válogatni amíg nem a pénz szól és az éhség..

engem is szekálta sokat és kiközösítettek mégsem szaroztam magam ezen mert tutam hogy jóldolgozok és kapok pénz ennyi a lényeg hogy a többiek mit gondoltak nem érdekelt..

2021. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is beszólt múltkor egy f@sz,hogy nem csinálok semmit.


Mondom neki a legjobb példakép vagy a lézengésre.


Azt mondja ne pofázzak vissza


Erre én felkaptam a vizet, oda mentem és belevertem egyet ököllel a gyomrába. Egy kicsit megrogyott, majd kapott egyet ballal az arcába is. Aztán térden állva könyörgött és bocsánatot kért de azért beleköptem még egyet a szemébe.


Neked is így kellett volna.

2021. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5-6.


Csak az a baj, hogy e miatt volt, hogy nem hosszabbították meg a szerződésemet...

Mert a többieket kérdezik meg, hogy hosszabbítsák e és sztetek ha nem bírnak, mit mondanak?

2021. jún. 13. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, az iylen helyeken ostoba prolik vannak sokszor ( már bocsánat).


Anno én is dolgoztam ott, meg húgom is. Az van, hogy valszeg ennyi emberből mindig lesz 1-2, aki idióta és csesztet. Ezt fogadd el és engedd is el, ne vedd magadra.


A testvéremet pl azért csesztették 3-an, mert végre az életben komolyna vette a munkát és normálisan odatette magát, nem lógott, nem volt buta hozzá hanem meg tudta csinálni amit mondtak. Na most itt ki a szánalmas szerinted?..


Szóval mindig bele fognak kötni az ilyen emberek, tök mindegy ki vagy és mit csinálsz, vagy nem csinálsz. Ezt el kell engedni, mert róluk mondd el többet, nem rólad, hogy tuskók. pergesd le magadról.

2021. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!