Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S.! Takarítónői àllàs,...

S. O. S.! Takarítónői àllàs, önéletrajzot fizetésigény megjelölésével kell küldenem. Mennyi most a minimàlbér? Az a normàlis, ha azt írom bele, ugye?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha neked elég a minimálbér, akkor írd bele azt. Jelenleg br. 149.000 Ft.
2019. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Azt nem mondtam, hogy de jó a minimàlbér, de egy takarítónői àllàsra mégis mennyit írhatok?Tényleg nem tudom.

2019. jan. 24. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
A minimálbért ami a minimum amit ki kell fizessék, ha 8 órás munkáról van szó. De ha csak 6 órás akkor is minimálbér van, de akkor nyilván 6 órára adják meg és nem 8 órára. Meg még annyit hogy a bruttó bérigényt írd bele.
2019. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szlory ***** válasza:

Helyfüggő! Fővárosban 3000/óra teljesen normális, alatta nem nagyon, felette meg minden bonusz lehet (bejárónőség, babysitting, ilyenek) 6-7-8e óránként. Vidéki viszonylatokban kereslet kínálat függő, de harmada a LEGROSSZABB esetben.


Hogy a munkáltató ebből mennyit von le, az másik dolog.


Én a helyedben, ha jól csinálom a dolgot és kezdő is vagyok, akkor sem tolnék 8 órára 200 alatti bruttót. Ha nem kellesz, majd legközelebb. Addig is utánajárhatsz az önadózásnak, 0%-os áfakulcsnak, számlásan szervezel magadnak takarítás ügyfeleket facebookon. Remélem, segíthettem. De tényleg.

2019. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Vidék, Heves megye.

Egy orszàgosan ismert útépítőcég keres takarítónőt, persze leírva semmi sincs, csak hogy jelentkezni emailben.

2019. jan. 24. 15:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem éppen pàlyakezdő nő vagyok, 34 éves, de ez nem oszt nem szoroz az àllàs tekintetében.
2019. jan. 24. 15:43
 7/9 szlory ***** válasza:

Mondjuk én meg nem vagyok pályaválasztási tanácsadó, szóval semmi baj. :D


Viszont az én logikám szerint: cégek saját takarítása nyugisabb meló, mint szerződéssel jobbra-balra menni takarítani, de szerintem kevesebb pénzt adnak érte - hiszen kevesebbet is ér a dolog.


Ha esetleg nem jön össze v. összejön, de nem az igazi, a mai világban nyugodtan nézz körbe, bár Heves nem a legjobb hely erre, de szerintem valahol 1500-ért normális minőséget kell adni/kapni ezen a területen. És nem sok konkurenciád lesz, max a takarítórobotok. Azt meg felrúgod és már ki is nyírtad :D Sok sikert!

2019. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Rengeteg munkalehetőség van, vendéglàtàsban dolgoztam, a Màtra aljàn élünk, szóval van munka, de azt meguntam.

Nyàron elvégeztem a személy és vagyonőr tanfolyamot, de ami nekem közel lenne (hőerőmű) vàllalkozóival vesznek fel, meg egy 9 éves gyerek mellett nem pont a legjobb a 24/48.

Mindegy, majd lesz valami.

De pàrom azt mondja, ehhez az útépítőcéghez megvan màr a takar8tónő, csak kötelesek meghirdetni.Tény, vàlaszt nem kaptam.

2019. jan. 28. 21:11
 9/9 anonim válasza:

Nálunk főváros a saját álloményú takarítók min bért kapnak egy forinttal se többet. Elhűlve nézem ezeket 1500 meg 3000 ft-ok?? HOL???


nálunk minbér van , elment az egyik liba nemrég hirdetés feladva 1-2 nap és ott volt az új.

Miért fizetne a cég ilyen 1500-akat amikor minbérért is bőven van ember akár holnapra?

2019. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!