Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollegák évzáró partit szervez...

Kollegák évzáró partit szerveztek és nem is hívtak sőt nem is szóltak nekem? Ez belefér a kollektíva fogalmába?

Figyelt kérdés

Oktatási intézmény ahol ugyan hivatalosan még nem ért véget az év, de nem hivatalosan minden lezárva tanítási nap már nem lesz, így zártunk.

Kollegák szombaton egy étteremben tanévzáró partit tartottak, amolyan összeröffenést.

Utólag én is megtudtam hogy volt a parti.

Nekem senki se szólt, senki se hívott.

Ez így belefér a „kollektíva“ fogalmába?


Amikor együtt kell dolgozni lezárás bizonyítvány napló dolgozat stb akkor jó vagyok de ha egy pofa sörre meg kéne hívni (önköltségi alapon!!) akkor annyit már nem érek?


2021. jún. 14. 11:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Új ember vagy ott? Ha nem, akkor irgalmatlanul utálnak vagy eddig minden meghívást visszautasítottál.
2021. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

"Új ember vagy ott? "


Régebben vagyok ott mint bárki, és ez nem vicc. kb az intézményvezető az egyetlen aki régebben van ott.

2021. jún. 14. 11:38
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a kapcsolatod velük? Milyen ember vagy te (őszintén)?


Lehet nem szívlelnek. Szomorú, de megtehetik, hogy nem hívnak meg.

2021. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Lehet nem szívlelnek"


Na az oké de akkor akkor se "szívleljenek" ha X munkában segítség kell!!

Akkor legyenek következetesek, akkor ne legyen olyan se hogy "nem tudnál segíteni abban"..

ez így így korrekt nemde?

2021. jún. 14. 11:46
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Téged én se hívnálak sehova, amiket ide összeírkálsz, nagy kamus lehetsz.
2021. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
lehet, hogy te vagy a világ legunalmasabb embere. vagy valamiért nem nem szeretnek.
2021. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Lehet valakivel kollégaként jóban lenni, de ez nem jelenti azt, hogy barátok is vagytok. Ők barátok és közösen elmentek egy baráti sörözésre.

Igen, persze szarul eshet, sajnálom, de ettől még ez teljesen elfogadható.

2021. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jó akkor ha legközelebb bármi segítség kell csak annyit mondok majd de jól esne egy sör! Szerintem venni fogják az adást.
2021. jún. 14. 11:50
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Ezt már kiírtad, azóta nem sütötted el a nagy poénkádat?
2021. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Megértem hogy szarul esik, de most azért elég gázul viselkedsz. Hisztizel, mint egy ovis.


Talán pont ez az oka, hogy nem hívtak.

2021. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!