Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollegák évzáró partit szervez...

Kollegák évzáró partit szerveztek és nem is hívtak sőt nem is szóltak nekem? Ez belefér a kollektíva fogalmába?

Figyelt kérdés

Oktatási intézmény ahol ugyan hivatalosan még nem ért véget az év, de nem hivatalosan minden lezárva tanítási nap már nem lesz, így zártunk.

Kollegák szombaton egy étteremben tanévzáró partit tartottak, amolyan összeröffenést.

Utólag én is megtudtam hogy volt a parti.

Nekem senki se szólt, senki se hívott.

Ez így belefér a „kollektíva“ fogalmába?


Amikor együtt kell dolgozni lezárás bizonyítvány napló dolgozat stb akkor jó vagyok de ha egy pofa sörre meg kéne hívni (önköltségi alapon!!) akkor annyit már nem érek?


2021. jún. 14. 11:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Kedves alapítványi iskolás kérdező!


Elképzelhető, hogy a személyiséged, a modorod, a stílusod miatt nem hívtak meg a buliba. Egy munkahelyi kapcsolat nem feltétlenül jelenti azt, hogy barátok is vagytok.

2021. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg már nem vagy fiatal, mégis olyan vagy mint egy taknyos kölyök. Ide írogatsz, pedig nekik is feltehetnéd a kérdést!
2021. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"munkahelyi kapcsolat nem feltétlenül jelenti azt, hogy barátok is vagytok."


nem is akarok én senkivel BARÁT lenni, ezek az emberek nekem munkatársak se kutyáim se macskáim és ez maradjon is így, nem is erről szól a kérdésem.

2021. jún. 14. 11:57
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A bankettra bezzeg meghívtak... Nonszensz tényleg
2021. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

12:16 Melyik bankettra gondolsz? :D


Arra amelyikre az igazgató nem megy, mert a kirúgott tanárt meghívták?

Vagy arra amelyiket az igazgató megtiltott, hogy meg legyen tartva?

Esetleg arra amelyikre el sem hívták?

Vagy arra amelyikre nem akarja befizetni az osztálypénzt?

Vagy arra amin 4-5 éve volt és bedrogozták? :D

2021. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük a kérdés jó oldalát.

Legalább az iskolák kinyitottak így nem tud kiírni naponta 10 "Mikor nyitnak az iskolák" kérdést.

2021. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#15: Az osztálypénzes ugrott be elsőre :D
2021. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát, többet én sem segítenék nekik.


Oldják meg a problémáikat maguk.


Ugyanis, nem tudom ki hogy van vele, de én elvárom a kölcsönösséget. Hogy mások is segítsenek rajtam, ha kell segítség, illetve legalább úgy tegyenek, hogy nem a segítségem, ingyen munkám miatt jópofiznak velem.


Piócák nem kellenek az életembe, van már úgyis elég.

2021. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Micimacko67 ***** válasza:
100%

#18, te új vagy még itt a GYIK-en?


Ha igen, akkor érthető, hogy komolyan veszed a kérdezőt...:D


Ő az ügyeletes iskolai troll, akinek mindig van valami észveszejtően fontos kérdezni valója...Fölösleges komolyan venni, amúgy persze jó szórakozás olvasni az agymenéseit...

2021. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19


Nem, lassan 7 éve vagyok egy gyakorifüggő hegyitroll.


Sejtem, hogy trollkérdés, viszont engem ez most kivételesen komolyabban érintett, mert sajnos találkoztam ilyen remek kollégákkal az évek során, és úgy voltam vele, hogy trollkérdés, nem trollkérdés, leírom a véleményemet. Aztán azt kezd a válaszommal, amit akar.


Egy ideig én is írtam ki trollkérdéseket, csak meguntam. Majd a kérdező is megunja.

2021. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!