Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az ember egyfolytában a...

Ha az ember egyfolytában a felmondáson gondolkodik napi szinten, akkor belül voltaképp már fel is mondott? Ez már az elengedés szakasza (ld gyász szakaszai)?

Figyelt kérdés

Tehát már csak az a kérdés mikor ragad papírt és tollat? És ennek kiváltója ebben a szakaszban már tényleg bármi lehet? A főnök csúnyábban szól hozzá, máskor fel se tűnne, de ebben a szakaszban lehet ez lesz az a pont, ahol borul a bili és NA most volt elég állapot jön el?

És akkor már tényleg csak papír és toll kell.


2021. jún. 14. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem jelenti azt hogy felmondott.


Rengetegen vannak pl gyarakban dolgoznak, szenvednek kis szar penzert, de nem mondanak fel mert nem veszik oket fel kb. sehova es orulnek ha van munkajuk (amit utalnak).


A masik en nem tudom te mit szoktal csinalni, de hogy en nem gyaszolom a a munkahelyeimet, az biztos.

2021. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ember- és szituációfüggő, nem mindegy, mi a probléma, mennyire súlyos.

De az én esetemben pl felmerült, aztán pár napig nem, majd az elfajuló kiközösítés, szarkeverés hatására újra, akkor mentem beszélni a főnökkel, aki persze megoldást ígért. Kivártam, mi lesz, nyilván még én lettem a szemét, hogy árulkodtam, na ott telt be a pohár, már intézkedtem. Az első gondolattól számítva kb két hétre adtam be a papírt.

2021. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

". Az első gondolattól számítva kb két hétre adtam be a papírt."


Hát akkor én le vagyok maradva, mert tavaly nyáron történt valami, és azóta napi szinten azon agyalok felmondjak vagy ne.

És mindig oda jutok hogy más út nincs, csak a felmondás.


De hát itt a nyár, ez egy laza időszak kivehetem a 3 hét fizetett szabimat hát MOST mondjak fel?

Majd ősszel!


Na de tavaly ősszel is ezt mondtam.

2021. jún. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!