Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom rossz a mentális...

A barátom rossz a mentális egészségemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jóban vagyok. Az utóbbi időben teljesen más vele írni. Úgy érzem, mintha több tonna lenne a lelkemen. A pánikrohamaim is gyakrabban jönnek elő. Azt hiszem, be kellene fejezni ezt a barátságot, de mégsem tudom. Nem tudom mit tegyek.

2021. márc. 6. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Azért nagy kérdés, hogy mikről ír és miket beszéltek vele?
2021. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Uhh, én hasonlóan vagyok, csak egy lánnyal 😮😮
2021. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Tiltsátok le a francba 😀 Mit kínlódtok az ilyen életképtelen, negatív alakokkal, akik tönkreteszik a pozitív életszemléleteteket 😀
2021. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
De sajnáljuk őt xD legalábbis én segíteni szeretnék annak az illetőnek, csak.. nemtom..
2021. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Azért az írásból nem jön le egyértelműen, hogy a srác a két lábon járó depresszió és ez nyomja rá a kérdezőre a bélyegét :D
2021. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha szépen elmondod neki, és ő megsértődik, akkor tényleg inkább jobb, ha szünetelteted a beszélgetést egy időre.
2021. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez miért kérdés? Dobjad és ne beszélj vele többet.
2021. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi nem ertjuk, mi a szituacio. Pl szexualisan vonzodz hozza es ez nyomaszt? Vagy veletlen egybeeses? Vagy ennyire pusztito ember?
2021. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy már harmadjára is írom, nem egyértelmű a helyzet...

Többen írják, hogy dobd a srácot, a leírásodból még mindig nem egyértelmű...

Annyit írtál, hogy beszélgettek és egy ideje erős szorongásaid vannak, de ebből még semmi nem derül ki...

2021. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs is minek kiderülnie, semmi egyéb nem számít, csak az, hogy számára mérgező ez a kapcsolat. Így vagy úgy, ő hibája vagy a másiké, teljesen lényegtelen. Ilyen kapcsolatot meg kell szüntetni azonnal, gondolkozás nélkül. Kész. Nem kell semmi mással foglalkozni.
2021. márc. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!