Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a cég anyagi ügyeihez...

Ha a cég anyagi ügyeihez semmi közünk, akkor az se kell érdekeljen minket miből ad a cég fizetést ha anyagi problémája van? Nem így van?

Figyelt kérdés

Állítólag komoly anyagi mocsárban van a cég, és mindenféle szóbeszéd terjeng.

A főnök meg közli hogy senkinek semmi köze (már a dolgozók közül) a cég anyagi ügyeihez.

Oké.


Ugyanakkor nem fizetnek csak csonka bért, mert nincs miből teljes bért fizetni. És elvárják hogy értsük meg (mi dolgozók) hogy a cég milyen helyzetben van és legyünk "rugalmasak".


Na most valaki magyarázza el már nekem!


Ha semmi közöm (közünk) ahhoz milyen anyagi helyzetben van a cég, akkor az se kell hogy érdekeljen a cég miből fizet bért?

Nem így van? semmi közöm az anyagi gazdálkodáshoz, oké rendben, de akkor a fizetésem 100%ban elvárom és semmiféle indok nem érdekel hogy mi van a háttérben-mert semmi közöm hozzá.

Fizessen amiből akar, nekem semmi közöm hozzá miből, de a bér az JÁR.


nem így van?


2021. jún. 18. 05:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Balu Bt.-nél nincs kérdezősködés. Ha kell, fél évig ingyen melózol, mint a kisangyal.
2021. jún. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérdező, neked mindig igazad van!


Csak azt nem értem, hogy ugyanazt a kérdést miért kell ennyiszer feltenni?

Légy szíves te meg erre válaszolj nekem!

Köszönöm!

2021. jún. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, akkor felmondasz, ésh mész máshova. Ilyen egyszerű. Lesz helyetted más, ne aggódj!
2021. jún. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Ha nem tetszik, akkor felmondasz, "


Miért mondanék ÉN FEL? mondjon fel ő. Feljelentjük a céget hogy nem fizet szerződéses bért és olyan büntetést kap hogy bezár és akkor kénytelen felmondani.

2021. jún. 18. 09:09
 5/7 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Kérdező, MIÉRT TESZED FEL TÖBBSZÖR UGYANAZT A KÉRDÉST?
2021. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert Pataki Attilát elvitték az ufók többször, azért.
2021. jún. 18. 09:14
 7/7 Micimacko67 ***** válasza:
100%
S most azt hiszed, hogy adtál egy frappáns választ...szánalmas!
2021. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!