Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol keressek munkát?

Hol keressek munkát?

Figyelt kérdés

Rólam: Erdélyben élek, szeretnék Magyarországon dolgozni a nyár folyamán, 23 éves lány vagyok, egyetemista. Dolgoztam már külföldön(mezőgazdasági munka), bébiszitterként, korrepetáltam diákokat matematikából, voltam eladó, dolgoztam gyárban(szalagmunka). Legjobb lenne valami bentlakásos munkahely, minél többet szeretnék megtakarítani. Idősekre is szívesen vigyáznák(bár ebben még nincs tapasztalatom). Hogy kezdjek el keresgélni?

Munkaötletek? Előre is köszönöm. :)


(Tisztességes munkát keresek, ha nem ilyen jellegű munkáról van szó akkor kérlek sem a kérdés alá sem privát üzenetként ne írj, más válaszát szívesen fogadom, köszi :))



2021. jún. 20. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

A Balatonnál talán még találsz olyan felszolgáló, pultos, takarító stb munkát, ahol adnak szállást is.

Pl. Jooble, Profession, Indeed hírlevélre iratkozz fel, akkor kapsz friss álláshirdetéseket.

2021. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt így kicsit későn kezdted el megszervezni, de talán MelóDiákon keresztül sikerülhet. Viszont egész biztos, hogy szállást nem adnak.

Esetleg a Balaton körül érdemes szétnézni. Ott esélyes, hogy van szállás is, és nyárra kell ember.

2021. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!