Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kevés a fizu, valahol már...

Ha kevés a fizu, valahol már egy év alatt egy kocsi árát kitermeli az ember, valaki meg egy év alatt, megkeresi a bulizásra a költőpénzt, esetleg tetoválásra, akkor szóljak a főnöknek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A főnöködet az nem fogja érdekelni, hogy más kocsit tud venni egy év alatt. Neki ehhez semmi köze. Ha kevesebbet keresel, mint a pozíciód átlagbére, és megérdemelsz többet, akkor fog emelni.
2021. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Van olyan ismerősöm, aki ha annyit keresne mint én, akkor is mínuszba jönne ki hó végére, mert nem ért a pénzhez.

Amúgy a kérdésed kissé érthetetlen, lehet nem a főnökkel, munkával, bérrel van baj alapvetően...? (:

2021. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És van olyan is aki épp kitudja fizetni a rezsit, az egy hónapra való kaját, és már el is fogyott a fizu..
2021. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Há tudod kérdező nem mindegy a végzettség
2021. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne így érvelj. Ez a primitív megközelítés.


Inkább nézd meg, hogy hasonló pozicóban a környékeden mennyi az átlag kereset.


Ha te ennél kevesebbet kapsz, akkor ez egy egyértelműen jó érv lehet fizetés emelés mellett + okod adhat arra, hogy új állást találj ha sikertelen az egyeztetés.


Ha az átlag keresetet kapod, akkor meg kell mutatanod, hogy te miben nyújtasz többet az átlagnál és mért érdemes neked többet fizetni.

2021. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy a végzettség meg az ismerettség.

Vannak technikák az érdekérvényesítésre. Ezeket meg lehet keresni az Interrneten. Én a Gerilla Önéletrajz kozultációjára fizettem be, amikor ilyen gondom volt.

Végezz egy elemzést:

Miért nem keresel többet?

Más ugyan ezzel a munkával többet keres?

Ha igen, akkor válts munkahelyet.

Milyen olyan tudásod van, amiért többet fizetnének?

Érdemes elvégezned valamilyen tanfolyamot (akár saját költségre)?

Van LinkedIn profilod?

Ha van jól van beállítva? (hogy más munkaadók megtaláljanak)


Ha csak a kérdésekre őszinte választ adtál magadnak már előrébb vagy.

2021. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Bulizásra, tetkóra? Mi van kérdező te is a mamahotelben élsz és a papabank szponzorál?
2021. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!