Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elképzelhető hogy neten,...

Elképzelhető hogy neten, telefonon valaki nagyon szimpi, egy hullámhosszon vagytok, aztán személyesen már nem az?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, akivel a HO miatt nem találkoztam még személyesen, viszont nagyon jól eldumálgattunk, mostanában nagyon gyakran. Volt hogy 2,5 órát beszélgettünk, volt hogy egész nap írtunk egymásnak, miközben végeztük a munkákat. Nagyon egyformán gondolkodunk a dolgokról, nagyon egy hullámhosszon voltunk. Aztán felvetette hogy személyesen is fussunk össze ha már ilyen jól beszélgetünk, csak egy fél órára. Össze is futottunk egy kávéra, de azóta megváltozott. Nem ír, nem keres, én írtam neki tegnap, kedves volt meg minden, de érzem hogy nem ugyanaz. És ezt most nem tudom hova tenni. Nem randi volt amúgy, ő nős, én is férjnél vagyok, szóval nem az van, hogy lett volna valami köztünk és mégsem jön be a másik. Egyszerű munkatársi találkozó, mégis úgy érzem, megváltozott valami. Egyszerűen nem értem mi lehet az oka. Lehet hogy személyesen ennyire nem vagyok neki szimpatikus? Ugyanolyan voltam mint eddig, a kinézetem meg ugye nem számít, hisz nem nőként kell hogy tekintsem rám.
2021. jún. 22. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy attól még reménykedett, hogy kialakulhat közöttetek valamilyen intimebb viszony, és a találkozó ezt az illúziót lerombolta?
2021. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pont aznap beszélgettünk, és szóba került a házasság és hűség téma is. Azt mondta, ő nem aza típus aki megcsalna bárkit, mert ez a legalja dolog. Ha valami nem menne és mást akarna, akkor lezárná inkább a kapcsolatát.

Egyszerűen lövésem sincs...

De köszönöm a válaszod

2021. jún. 22. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ne legyél naív, majdnem biztos hogy félrekúrni szeretett volna veled, az hogy házas neki nem jelent semmit és úgy volt vele hogy lehet hogy neked is csak dísznek van a gyűrű.

Engedd el...

2021. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen mert annyira egyszerű lezárni egy házasságot mint egy kapcsolatot...

Szépen etetett :D

2021. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Basszus...... Akkor ezek szerint jó hülye voltam. Pedig egy nagyon aranyos, rendes srácnak tűnt
2021. jún. 22. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Korban nagyjából összeilletek?
2021. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy évvel idősebb nálam, szóval abszolút. De én nem is gondolkodtam ezen. Annyira meg voltam győződve hogy csak jó munkatársi, esetleg baráti kapcsolatra vágyunk mindketten
2021. jún. 22. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

"Pont aznap beszélgettünk, és szóba került a házasság és hűség téma is."

Ez szerintem elárul mindent, tudni akarta, hogy te is hogyan vélekedsz erről, mire számítson. Férfiként mondom, hogy nagyon ritka az, amikor egy férfi hátsó szándék nélkül barátkozik egy nővel. Még ha éppen nem is udvarol neki az elején, azért mindig reménykedik.

2021. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Jaj de naív vagy. Ha valakivel ilyen jóban leszel és ennyire érdeklődik irántad az a férfi biztos nem egy jó munkatársat szeretne.
2021. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megértettem, köszönöm a válaszokat :)
2021. jún. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!