Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Főnököm menyasszonyát (a hétvégén lesz az esküvőjük) részben miattam büntették meg, mivel megkértem, hogy vigyen el egy adott címre, tök rendes volt mert egyből mondta, hogy elvisz. Viszont behajtott egy behajtani tilos táblánál amit nem vett észre. Mögöttünk már jött is utánunk civil kocsiba a nyomorult sün... Helyszíni 30 ezer.

2021. jún. 24. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Felajánlanám, hogy kifizetem helyette. De lehet ezzel már elkéstél.

Miért fontos a kérdésed szempontjából, hogy a hétvégén házasodnak?

2021. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 andris06 válasza:
80%
Há' mondd meg a palinak, hovy a neje nemtud vezetni
2021. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, ő volt a sofőr, nem? Vállalta az esetleges következményeket és ő nézte be, nem te. Én a helyébe nem haragudnék rád, de ha könnyít a lelkeden, fizesd ki a felét.
2021. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam erősködni, hogy kifizetem, de nem engedte... Gondoltam most, hogy adok nekik valami utalványt egy esküvői csomagolásban. De szerintem tudni fogja miért adom, mert nem hívtak meg az esküvőre.
2021. jún. 24. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki akkor. Nem baj ha tudja, hogy azért adod.
2021. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne hibáztasd már magad,arról nem te tehetsz ha figyelmetlen...

Ha megkérem a haverom hogy vigyen el a Teszkóba Ő meg szándékosan áthajt az alsós ovis csoporton az az én hibám lesz?Nem így működnek a dolgok,nincs értelme ez miatt őrölni magad,lépj túl rajta

2021. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is van hogy 30 rugót fizetek nőciknek a behajtásért, de azért inkább a felében megáll :)
2021. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt ő nézte be, ezt ő is tudja. Ettől függetlenül én megértelek, nyugodtan adj nekik valamit az esküvőre, de az se baj, ha nem adsz.
2021. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!