Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy éreznétek magatok, ha...

Hogy éreznétek magatok, ha nem kedvelnétek a munkahelyetek, de tudatában lennétek, hogy csak rosszabbat találhattok helyette?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég cefetül, de azért törekednék arra, hogy jobbat találjak és nem adnám fel, már csak azért sem!
2019. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy csak rosszabbat tudnék találni. Ha az első váltás nem is jön be, addig próbálkozom, amíg nem kerülök olyan helyre, ahol jól érzem magam. Többször is megléptem, nem a levegőbe beszélek. Nem vagyok hajlandó olyan helyen tölteni az életem harmadát, amit utálok.
2019. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem kedvelhet mindenki, de olyan drasztikus nem lehet a helyzet, hogy mindenki utáljon. Ha mégis, akkor elég egyértelmű, hogy rossz helyen dolgozom. Ilyen munkahelynél akkor csak jobb létezik.
2019. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Kb így vagyok. Nem hiszem, hogy sokkal jobbat tudnék találni. Néha lehangol és ilyenkor kicsit bunkó vagyok a munkatársakkal, főnökkel is amit ők nem értenek. Persze utána bűntudatom van.
2019. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Te magad is sokat tehetsz azért, h jobban érezd magad, ha nem akarsz váltani.

Ne légy "bunkó", inkább számolj tízig, mielőtt kimondanád, amit gondolsz, és fordítsd inkább humorosra.

Minden munkahelyen vannak nehéz pillanatok, ami elől nem tudsz elfutni.

2019. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fogd ***** válasza:
100%
Mindenképpen keresni kell a váltás lehetőségét, még akkor is ha árat kell fizetni érte. Az a munkahely ahová örökös hányingerrel megy az ember, az elemészti az embert. Azonban a váltás előtt, lehetőleg minél jobban, fel kell térképezni a kinézett munkahelyet, nehogy csöbörből vödörbe eset legyen.
2019. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!