Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez az önéletrajz rendben van?...

Ez az önéletrajz rendben van? Vagy esetleg mit javítanátok rajta?

Figyelt kérdés

A nevem xy, 20 éves vagyok.

2001.06.12.-én születtem, xy helyen.

Lakóhelyem .........


Elérhetőségeim:

⦁ Telefon: 123456

⦁ E-mail: montgomerrikukacgmail.hu


Tanulmányaim:

⦁ 2019-2021 iskola neve

Kereskedelmi képviselő

⦁ 2015-2019 iskola neve

Kereskedelem

⦁ 2007-2015 iskola neve


Gyakorlati tapasztalatok, munkahelyek:

⦁ 2016.06-2016.07 Mecsek Füszért

Gyakorlat (2 hét)

Feladatok:

⦁ Árufeltöltés,

⦁ Eladótér rendben tartása,

⦁ Selejtezés


⦁ 2017.07-2017.08 Dm-Drogerie

Gyakorlat (3 hét)

Feladatok:

⦁ Árufeltöltés,

⦁ Eladótér rendben tartása,

⦁ Leltározásban való részvétel,

⦁ Vevők eligazítása

Szerettem itt lenni. Jól kijöttem a munkatársakkal. Az üzletet, mint helyet is megszerettem.


⦁ 2018.07-2018.08 Dm-Drogerie

Gyakorlat (4 hét)

Feladatok:

⦁ Árufeltöltés

⦁ Eladótér rendben tartása

⦁ Vevők eligazítása

Mivel már az előző évben megkedveltem ezt a helyet, így ebben az évben is idejöttem. Még jobban megszerettem. Ugyanúgy kijöttem az itt dolgozókkal. Illetve már jobban is kiismertem magam az üzletben.


⦁ 2020.08-2020.08 Tesco

Gyakorlat (4 hét)

Feladatok:

⦁ Árufeltöltés több részlegen

⦁ Vevők eligazítása

⦁ Csemegepultban való részvétel

A Tesco áruházban töltöttem az utolsó gyakorlatomat. Itt is ugyanúgy jól kijöttem az itt dolgozókkal. Legjobban a csemege pultban szerettem lenni.



Diák munkán keresztül is dolgoztam kisebb nagyobb kihagyásokkal. Dolgoztam az Edelmann nyomdában, keszthelyi Tescoban árufeltöltőként, zalaegerszegi Tescoban pénztárosként.

Illetve 2017-ben a xy óvodában önkéntesként. Mivel szeretem a gyerekeket, ezáltal szerettem itt lenni.


“B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezem.


Hobbi, Érdeklődési körök:

⦁ Kerékpározás,

⦁ Kirándulás,

⦁ Fotózás,

⦁ Olvasás,

⦁ Tanulás


Tulajdonságaim:

⦁ Kitartó

⦁ Türelmes

⦁ Jó hallgathatóság

⦁ Célorientált



Ezeken felül még nagyon szeretek beszélgetni, embereket megismerni.



2021. jún. 25. 16:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan helyre adja be, ahova sok önéletrajz érkezik, akkor ugyis átlátnak rajta, hogy csak rizsa.


Kis helyre meg ha van szakirányu végzettsége, akkor már nagy az esély, hogfy behivják, és ott meg nem az számit majd, hogy mi volt az önéletrajzban, hanem hogy mennyire adja el magát, vagy mennyire szimpi annak, aki felvenné.

2021. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk nagyobb vállalat figyelmét szeretném felkelteni?

Akkor milyen önéletrajz illene?

2021. jún. 25. 18:33
 23/29 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez nagyon béna.


Olyan mint egy általános iskolás elképzelései a felnőtt létről.

2021. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondj egy konkrét céget. Minden önéletrajzot érdemes cégre szabni. Arra, hogy esetleg van-e ott ismerősöd, vagy tök ismeretlennek adod be. Ugyanigy a motivációs levelet is. Érdemes megtudni, hogy vajon egy HR vesz-e fel, vagy az önéletrajzok ahhoz kerülnek, akikkel majd az érdemi munkát fogod végezni?
2021. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Minden önéletrajz, amit beküldesz egy pályázat, mindig az adott cégre kell szabni, ahova jelentkezel. Esetleg még a dizájnnal lehet feldobni, hogy emlékezzenek rá.
2021. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Inkább küldd át PDF-ben, mert itt nem jön át a forma
2021. jún. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Elkezdtem előről ezt az egészet. A word-ben találtam modern önéletrajz mintát, ami igazából annyi, hogy fekete és zöld betűszín.

Igazából az a kérdés, hogy az elejére mit kéne írnom? Ugye azt írja, hogy mi tesz engem a kiemelkedő munkaerővé. Csak nem tudom hogy fogalmazzam meg.

2021. jún. 27. 12:04
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Az elejére gyakran írnak a célkitűzésekről. Pl. Pályakezdő xyként szeretném a karrieremet egy ambiciózus kereskedelmi cégnél elinditani. Ezen területen rendelkezem már tapasztalattal számtalan diakmunka miatt (valahogy jobban megfogalamzva) 2-3 mondat. A tulajdonságok meg h mennyire bejöttek a helyek nem kell, azt érdemes egy motivációs levélben 0.5-1 oldalban kifejteni. Nagyon sok tapasztalatod van egyébként, ez már jó helyzet szerintem nem lesz gond :)
2021. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszi 28-as. Te vagy az, aki eddig a legnormálisabban írt. :))
2021. jún. 28. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!