Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beteg vagyok ma voltam dokinál...

Beteg vagyok ma voltam dokinál. Pénteken elkéretöztem ügyeleten 190 volt a vérnyomásom. Felmondjak?

Figyelt kérdés

Csütörtök óta náthás vagyok. Pénteken elkéretöztem munkahelyröl 190es vérnyomásom volt. Ma voltam dokinál kaptam antibiotikumot.

Doki csinált Egt valami szivemmel sem jó.

El kell mennem kardiológushoz kivizsgálásra.

Felhivtam főnököt meg lettem fenyitve sok a tp úgy is találni fog valamit hogy ki tudjon rúgni.

De bakker beteg vagyok mit csinálni?

Úgy is ebbe a melegbe benn a munkahelyen se légkondi se semmi

Nem akarom teljesen tönkre tenni magam


2021. jún. 28. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ne mondj fel, ha ki vagy írva jár a táppénz. Ha kirúgnak, akkor kaphatsz végkielégítést stb, betegség miatt egyébként sincs erre joga. Ha ez megtörténik, akkorra meg akár már kereshetsz munkát is.
2021. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Táppénzen nem rughatnak ki csak az elsö munkanap.Addig huzd a táppénzt ameddig lehet ha már ilyen emberközpontu a fönök.
2021. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kirúghatnak abban az esetben ha sokat vagy tápénzen. Ha többet vagy távol mint munkában.

Akkor a munkáltató kérheti hogy vizsgálják felül mennyire valós az, hogy keresőképtelen vagy és ha bebizonyosodik, hogy valójában tudnál dolgozni csak nem akarsz, "lógsz" stb abban az esetben elbocsáthatnak.

2021. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbaidő alatt bármikor elküldhetnek, ebben az időszakban te is celmisdhatsz. Mindezt indoklás nélkül mindkét fél részéről. De ha ezen túl vagytok akkor nem rúghat csakúgy ki. A felülvizsgálatrol nem tudok sokat, ennek olvass utána.

Igazából nem volt egyértelmű higy te vagy sokat táppénzen vagy a munkahelyeden vannak sokan el táppénz miatt.

2021. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz betegen felmondani?
2021. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!