Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elegem van a Budapestből és a...

Elegem van a Budapestből és a panel dög meleg életből, egy évig bírtam itt az mennyire normális?

Figyelt kérdés

Vidékiként kerültem fel még tavaly, összebalhéztam a volt a munkahelyemen a főnökkel és több munkatársammal.


Nem adta ki a szabadságaimat és a fizetett ünnepek se léteznek nála. Mindent magamnak kellett állnom, munkavédelmi cipő, ruha, védő felszerelés.


(tipikus maszek jelenség)


Mostani meg 3 műszak és fele annyi munka és +100.000Ft havonta, adnak mindent csak a panelban nehezen bírom már ezt a meleget elviselni és a zajt.



Rühellem Budapestet a mocsok és a bűn városa, itt is sok a C. és szegény ember kerülettől változik és sokszor ledöbbentő.



2021. jún. 29. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

És most mi a kérdés ? Vagy csak ki szeretted volna magadból ezt írni?


Sajnálom a történteket.

2021. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a kérdés ez mennyire normális, hogy utálom a várost?
2021. jún. 29. 23:51
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen normális. Ahogy vannak olyanok akik vidéken képtelenek megmaradni, úgy olyanok is vannak, akik Budapesten. Nem mindenkinek ugyanazok az igényei.
2021. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Menj vissza oda, ahonnan jöttél.
2021. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A meleget nem kell elviselni, hanem be kell szerelni klimat.
2021. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A panel azért nem tipikusan budapesti dolog. Régi és hangszigeteletlen épületekben a szomszédból és a lépcsőházból átszűrődnek bizonyos zajok, ezt nem könnyű megszokni, ahogy az utcazajt se (ha forgalmas környéken laksz). Alváshoz használhatsz szilikon füldugót, amilyet drogériákban, gyógyszertárakban is árulnak.

Ha bérelt lakásban laksz, akkor beszélj a tulajdonossal a klíma beszereltetéséről. Esetleg próbálj keresni egy másik albit csendesebb környezetben. Lehet, hogy többet kell majd utaznod, de a otthon töltött idő minősége sokkal jobb lesz.

Ha nagyon szenvedsz, költözz el.

2021. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Most miért pontoztok le? Én csak jót akarok neki :)

(4)

2021. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Próbálj meg becsajozni, utána biztosan máshogy látod majd a Bűn Városát. :)
2021. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Anyam panelben lakik. Ket ellentetes oldalra nez es egybe lehet nyitni ket szobat, ami egyreszt kereszthuzat. Masreszt a naposabb oldalon non stop le van huzva a redony ilyenkor, ejszaka is, mert meg hoszigetel is. Masik oldalrol jon a feny. Egy ido utan igy is meleg, mivel a Karpat-medence egy katlan mara.

Ezen a redves Budapesten anyam haza elott es mogott gyakorlatilag dzsungel van oriasi fakbol, pedig forgalmas ut is van. Es hegyi panorama elol-hatul.

Fel ora alatt az erdoben, a hegyekben van, felora alatt a belvarosban. Tomegkozlekedessel.

Esetleg nem Budapesttel van a gond.

2021. jún. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%

"Esetleg nem Budapesttel van a gond."

Ennek magyarázhatod. Mondtam hogy menjen vissza Karakószörcsögre, de ez sem tetszett neki.

2021. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!