Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mennyire normális hozzáállás?

Ez mennyire normális hozzáállás?

Figyelt kérdés

Nem ez az első munkahelyem,de eddig azt tapasztaltam,hogy mivel fiatal vagyok,"szép" ezért irigységet éreztek irántam a 45-50+nők és ezért kiutáltak.


Ahol most vagyok,nagyon segítőkész mindenki,csapatmunka van.

Egyik srác megjegyezte,hogy azért kedvesek aranyosak segítőkészek velem, mert még új vagyok és a főnök asszony parancsba adta nekik,hogy az akik jönnek újak azokat ne baszogassák,ne legyen konfliktus,ne legyen rivalizálás


Figyelmeztetett a srác,hogy figyeljem meg amikor lejár a próbaidő már nem lesznek velem mindig ilyennek,akkor jönnek a gondok, baszogatások.


Ez mennyire normális hozzáállás egy munkahelyen,hogy addig legyetek normálisak a másikhoz amíg le nem telik a próbaidő?



2021. jún. 17. 05:33
A kérdező szavazást indított:
Ez Magyarország, szóval igen normális
Nem szép dolog ez van
30 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Sokszor már a próbaidő utolsó hetében is lazítanak az övön. Egyébként ugyanez volt a reptéren is, amikor ott dolgoztam. Én diákmunkás voltam csak, de akik próbaidőn voltak, azok mind elmentek végül, mert ugyanez volt ott is, mint nálatok. Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy a munka nem kötelesség, hanem szükséglet. Nem kötelező itt maradnod, de ha szükséges, ideig-óráig kibírható, nehéz találni normális mentalitású helyet.
2021. jún. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az a baj sajnos, hogy itt vagyok 25 évesen és ez a 6 mmunkahelyem,és sose a munkával volt baj,hanem az emberekkel
2021. jún. 17. 05:38
 3/20 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor hátrányos megkülönböztetés ér.


Folyamatosan azt kapom,hogy te vagy itt a legfiatalabb neked kell többet dolgozni.


-Kérdezem én mégis miért?

-Ha ugyan az a munkakör a ugyan annyi neked is és nekem is és ahelyett,hogy csapatmunka lenne minden rám hárítanának.


Neked nincs gyereked,neked nem számít,nekem unokám van én megyek nyáron szabira,te nem mehetsz szabira


Miért vagy fáradt 25 évesen,mi lesz veled 50 évesen?

neked nem szabad fáradtnak lenni, bírnod kell.

-Kérdezem én robot vagyok talán,hogy én nem lehetek néha fáradt.


Ezek a pletykálások,ki mikor,hol,merre,meddig,mit csinál,mit nem csinál, hányszor megy wc-re,kivel beszél,miért nem beszél

Ha nem állsz be a birka sorba,akkor kb téged utálnak ki

2021. jún. 17. 05:46
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Valami sori/fizikai melót végzel, hogy 25 évesen a 6. melóhelyeden vagy??? (Bocs, csak mert egyetemistákra nem jellemző, ennyi idősen megkapják a diplomát és meló, ami elötte volt munka, az csak afféle tingli-tangli, nem tartják számon)


Amennyiben igen, akkor nem értem miért csodálkozol, efféle helyekre nem a magasan kvalifikált emberek mennek :D


Kissé nagyarcnak is tűnsz. Szépnek látod magad, oké, de nem kell hangoztatni. A legtöbb ember nem tartja magát annak, főleg 50 felett, nem kéne éreztetned velük, hogy te még fiatal vagy. Inkább legyél semleges.

Ha unokázni mennek, kérdezgesd őket az unokáról, azt szeretik. Gondolkozz, aztán ilyen kis apróságokkal megkedveltetheted magad.


Nem, nem vagy robot, de tény, hogy neked most többet kell dolgoznod, mert te vagy az új, a friss. 25 évesen még én is erőn felül teljesítettem, egy alja helyen kezdtem, ma már nekem van a legjobb irodám, légkondival, többiek meg sajnos fulladoznak a melegben. Nekem ugrál mindenki, pedig a legfiatalabb vagyok. De ettől még nem leszek érzéketlen, figyelembe veszem, hogy 50 felett már nem olyan fitt az ember és a tökük tele, már csak a centit vágják a nyugdíjig.

2021. jún. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Arra azért ne vegyél mérget, hogy azért van veled problémája sok embernek, mert irigyek a "szépségedre". Ezt csak te gondolod így, valószínűleg nem emiatt van ez a hozzáállás, hanem más probléma van veled vagy a stílusoddal.

Tipikusan mindenki hülye, csak én vagyok helikopter szituáció.

2021. jún. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Tanuld meg ezeket kezelni. Mehetsz a 20. munkahelyedre is, mondván hogy az előző 19 helyen rosszul bántak veled. De amig ezt nem tanulod meg kezelni nem is lesz jobb.

NINCS olyan munkahely, ahol ne lennének pletykák. Pláne az újakról. DE az rajtad múlik, hogy oldod meg. Lehet hisztizni is meg le is lehet szarni.

2021. jún. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, én is fiatal vagyok (26) és szép is, mégis mindenki kedves, de legalábbis normális volt velem az eddigi munkahelyeimen, és a mostanin is... (bár nekem nem volt 6, csak 3)


Igaz, én is igyekszem kedves és normális lenni mindnekivel, idősebbel, fiatalabbal egyaránt. Már ha kommunikálok velük, mert egyébként arra törekszem, hogy csendben meghúzzam magam és végezzem a dolgom.

2021. jún. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem sori fizikai munka
2021. jún. 17. 07:38
 9/20 A kérdező kommentje:
Logisztikai ügyintéző asszisztens vagyok
2021. jún. 17. 07:39
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, de ha a sokadik munkahelyed és mindig az emberrel van bajod, akkor könnyen lehet, hogy a hiba nem az emberekben, hanem benned van!
2021. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!