Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan érzékeltethetném a...

Hogyan érzékeltethetném a kolegáimmal, hogy zavar az állandó tapizás?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, nem rég óta dolgozom egy helyen ahol sok nő van...


Némelyikük elég rámenős, sokszor utalnak arra, hogy miért nem csajozom meg miért nem szedem fel ezt meg azt a munkahelyről... van mikor tapiznak is és ezek engem nagyon zavarnak.


Nem vagyok meleg, de oda dolgozni járok be, más dolgokat más időben szeretek intézni.


Hogyan érzékeltethetném udvariasan, hogy ezek a dolgok, ez a közvetlenség engem zavar és hagyják abba?



2021. júl. 1. 18:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

:))))

Igen én is jelentkeznék. :)))

2021. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Dongaben ***** válasza:
89%
Ha egyedülálló vagy, úgy nehéz. Ha elutasítod őket, és nics barátnőd, akkor "meleg"-nek tituálnak.:( Én, valami hasonlón estem át anno, és tudom, hogy milyen érzés lehet neked. Aztán megismertem a mostani párom, és annyiban maradt a dolog. Fura, hogy ez manapság is így megy... Az én sztorim a 90'-es évek eleje.
2021. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Suttyóság ellen nincs orvosság.
2021. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

Megmondod neki(k), hogy:

"Nézd, szép vagy, kedvellek, de ez nem az a hely, ahol ez megengedett. Egyébként zaklatás címén ugye nem akarsz bíróságra járni?".

Ennyi.

2021. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, de amúgy van barátnőd, vagy házas vagy? Ha igen, megértem a problémádat. Ha nem, akkor viszont abszolúte érthetetlen számomra, kivéve, ha csupa bányarémekből áll a kollégáid női része.
2021. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nincs senkim csak évekkel ezelőtt iszonyatosan szerelmes vtam egy lányba, aki átvert, ezt nem viszonozta, 2 évig szenvedtem miatta.


Nem akarok újra szenvedni, nem kell senki.

2021. júl. 1. 21:17
 17/19 anonim ***** válasza:
Férjem ugyanez volt. Éppen nyalogatta a sebeit mikor megismerkedtünk teljesen véletlenül. Még akkor nem jöttünk össze azonnal de röviddel ezután igen. Rájött hogy megint lehet szerelmesnek lenni. Nekem se ő az első szerelmem csak nálunk hisszabbidő tellt el a kettő között.
2021. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jelentsd be "nyilvanosan" hogy van baratnod. Par honap mulva leallnak. A kozossegi oldalakon pedig tiltsd le a postjaid lathatosagat az emlitett kolleganok szamara.
2021. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen ez már szexuális zaklatásnak számít.
2021. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!