Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek tudják, hogy mi...

Szerintetek tudják, hogy mi van, vagy csak puszta véletlen?

Figyelt kérdés
2 éve dolgozom egy munkahelyen.Nem hibátlan a munkám, hétvégén egyedül én nem dolgozok (ez alap feltételem volt mikor felvettek), meg mindig voltak egykét alap dolgok amik szúrta a többiek szemét. Kb 2 hónapja beteg lettem. Nem halálos, kellemetlen, hosszú kezelést igényel. Nem akartam, hogy tudják jellegéből. Az tudja a főnök, hogy járok dokihoz, de ezt mindig elhabizom. pl sportorvoshoz kell mennem foci miatt, meg ilyenek. Ugyan úgy dolgozok, tehát nem estem ki a melóból. Az elmúlt 2 hétben mindig valaki odajött, hogy hogy vagyok? jól vagyok e? minden rendben van e? és mindig mondom, hogy igen jól vagyok. Tegnap a főnök megdicsérte a munkámat, amit nem értettem. Reális ember vagyok. Nem dolgozom jobban azóta, ugyan úgy el tudok rontani valamit. KB annyi változott, hogy kevesebb munkám van másod állásban, ezért tudtam tovább maradni. Pl volt olyan, hogy 12 óráztam, meg múlthéten megkérdezte be tudok e menni a hétvégén. Mivel nem volt munkám így bementem, de a feltétel úgy volt, hogy ha van másik melóba munkám, akkor az az első, ha nincs akkor bemegyek szívesen, vagy maradok tovább. Attól félek, hogy azért változtak meg felém hozzáállásban, mert valahogy kiderült a betegségem. valami vélemény?
2021. júl. 2. 05:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtudhatjuk miért szégyenled a betegséged?
2021. júl. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemi betegség jellegű
2021. júl. 2. 06:01
 3/9 A kérdező kommentje:
volt egy "kalandom", és a partneremnek volt XY betegsége,nem használtunk óvszert. Úgy vagyok vele, hogy nem kell tudnia szinte senkinek, nem halálos, nem fertőzök meg vele kollégát, elkezdtek kezelni, és szépen javulok. még kb 2 hét azért kell hogy kigyógyuljak (előre láthatólag)
2021. júl. 2. 06:04
 4/9 A kérdező kommentje:
és nem szeretem sajnáltatni magamat, és utálom is... ha valamit nem tudok feldolgozni, akkor úgyis oda megyek valakihez, hogy beszélgessünk....
2021. júl. 2. 06:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg változtál a betegség hatására, kissé visszahúzódóbb lettél és ebből tudják, valami gond van. Ezek szerint törődnek veled, kedvelnek.
2021. júl. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor annak örülök hogy azzal nem zaklatnak hogy mi a baj... :)
2021. júl. 2. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel mindig orvos a kifogás, ezért gondolom sejtik, hogy valami komolyabb gond van ezért úgy csinálnak, mintha jobban törődnének veled.

Feltételezem ez még mindig jobb, mintha r/bancoznának a hátad mögött

2021. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem írtam, igaz, fèrfi vagyok.... am de nem minden esetben orvos a kifogàs, vàltozó, az csak egy pèlda volt.
2021. júl. 2. 12:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha már egy ember tudja a titkodat nem titok.

Magyarorszagon senki sem tud magamban tartani valamit.

2021. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!