Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes olyan munkahelyen...

Érdemes olyan munkahelyen több évet dolgozni, ahol minden műszak után úgy megyek haza, hogy lefürödni sincs erőm, és fáj minden porcikám, szinte talpon se tudok maradni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 10:36
A kérdező szavazást indított:
nem, váltani kell
igen, érdemes
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen látszik a kérdésben is, hogy tudod a választ. ;)
2021. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Nekem is volt ilyen melóm, 10-12 nap munka alatt már látszódott az egészségesemen a sok szar amivel dolgoznom kellett...Minden bajom volt. Leszámoltam. Ez van, tanult emberként engem ne akarjanak rabszolgaként kezelni, aki le sem ülhet/fel sem állhat, mosdóba nem mehet ki, és védőfelszerelés sem jár neki!
2021. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Kerdes, hogy a munkahely a problema tenyleg, vagy neked vannak egeszsegugyi problemaid? En is fizikai munkat vegzek, de mellette rendesen eszem (ugy ertve, hogy minosegi kajakat, sok zoldseget, feherjet, huvelyesek stb, a nehezebb eteleket plusz a nasit altalaban hetvegere hagyom) es szedek vitaminokat. Azelott en is faradt voltam gyakran. De most nemhogy zuhanyozni, de meg programokhoz is van erom, nem ugy erek haza, hogy semmihez nincs kedvem.

Ez mondjuk most a nyarra nem vonatkozik, mert ilyenkor a meleg lefaraszt :)

2021. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, nem tudok semmilyen egészségügyi problémáról, éves vizsgálaton eddig egyszer volt olyan, hogy magas vérnyomást mértek. Cukorbeteg sem vagyok. Gyerekként vashiányos voltam. Ami még zavar, hogy sokat izzadok, mondjuk ez a legkisebb probléma, de ennyi idősen szerintem nem normális ez, hogy már akár negyedóra fizikai munkát követve, 30°C-ban úgy nézek ki, mint akit leöntöttek egy dézsa vízzel.


Evésre nem figyelek, de szoktam gyümölcsöt, zöldséget fogyasztani. Almát, banánt szinte naponta, de nem sokat (banánból egyet, almából egy felet). D vitamint is szedek.

2021. júl. 3. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Magneziumot probald meg ki. Az izzadas szerintem normalis, mindenki izzad, ez nem betegseg, ha te tobbet izzadsz mint mas. Igyal nagyon sok vizet, mert a kiszaradasnak is jele lehet a faradekonysag.

Ha semmi nem segit, akkor persze erdemes munkahelyet valtani, de en elsokorben megprobalnam rendberakni magamat, ha CSAK ez a problemam a munkaval, hogy nagyon elfaraszt.

2021. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csak lefáraszt, a csontjaim is fájnak, mint írtam. Térdeim, derekam, medencecsont. Alig bírok lehajolni már.
2021. júl. 3. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire durva akkor hagyd ott. De ha most kezdted, akkor kizarolag csak a kihivas es tapasztalatszerzes miatt esetleg maradj 1-2 honapot, hatha hozzaedzodsz. Es ha mar megy, akkor nyugodtan kilephetsz. :)
2021. júl. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4 éve kezdtem. Akkor még több dolgozó volt itt, nem kellett több féle szakadni.
2021. júl. 7. 08:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha egyre kevesebb a dolgozó, akkor menekül onnan a többi is. Hagyd ott a fenébe. Egyetlen mocsok munkahely sem éri meg, hogy tönkremenjen miatta az egészséged. Gondolom nem milliókat fizetnek, akkor inkább keress sürgősen mást. A vérnyomásod simán lehet a túlterheltségtől is magas. Én is hasonlóan éreztem magam egy régebbi munkahelyen. Mióta otthagytam, rendbejötten.
2021. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!