Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a gyártás közben felszabadu...

Ha a gyártás közben felszabaduló por károsítja az ember egészségét, akkor miért nem lehet az emberek számára megfelelő munkavédelmi maszkot biztosítani?

Figyelt kérdés
A cég mindent megad alkalmazottainak: szép kártya, heti ajándék (gyümölcs, zöldség), kedvezményes napi étkezés negyed annyi áron, és így tovább. De miért nem lehet az embereknek maszkot osztani valamennyi más kedvezmény kárára?

2021. júl. 3. 12:05
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Kéritek? Szakszervezet veri ezért az asztalt?
2021. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok mese, sok habbal…
2021. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

kérjetek és adatik.


Össze kell beszélni, hogy addig nincs termelés míg nincs maszk. 10 percet se adok és lesz maszk.. bár gondolom mindenki félti a biorobot munkáját.

2021. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a szagszervezetnek gúnyolt akárkik a cég számlájáról kapják a fizetést és sz/rnak mindenre


senki sem kér, de aki eddig kért, azt lesz/rták, mert ugye egyedül kért


papír maszk van, de rendesen félálarc kéne filterrel, basszák oda adni.

2021. júl. 3. 12:37
 5/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Tokeletes peldaja ez a magyar kis kozosseg a nagynak. Egyik sem allna ossze, hogy kozosen valtoztassatok. Inkabb megy a neten rinyalas.
2021. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan. Vegyszerekkel dolgoztam gyárban, szerinted járt védőmaszk? Begyulladt a sok vegyszertől a pofám, vérzett, stb. Kit érdekelt? Senkit. Vertük érte az asztalt? Igen. Aláírtuk, hogy jár? Igen. Leszámoltam. Az én egészségesem nem fog ilyen alja helyre rámenni szánalmas fizetésért.
2021. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tán csak nem a Givaudanról van szó? ;)


A zöld kártyát tudják adni, de a szerződès hosszabbításra baxnak rá, műszakiztasd le a papírdarabbal a kocsidat...

2021. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
És csak te gondolod, hogy mérgező a por, vagy ezt a jogszabályok is így tudják?
2021. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szerintem a tárólókon a halálfejes szimbolúm tudtommal nem a szeretet és béke jele
2021. júl. 3. 16:57
 10/12 anonim ***** válasza:
20%
szóval fingod sincs miről beszélsz. Innentől kezdve nincs mit ragozni
2021. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!