Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy jelentkezzek egy munkára...

Hogy jelentkezzek egy munkára ha 2 hét múlva megyek nyaralni, és augusztusban is?

Figyelt kérdés

Találtam egy jó munkát, ez lenne igazából életem első munkája, persze ha felvesznek. Kérdésem az lenne, hogy ha a nyárra már van 2 lefixált nyaralás (egyik 1 hetes, másik 4 napos) akkor nem is érdemes jelentkeznem? Mert gondolom nem fognak már rögtön az elején ennyi szabadságot adni. De akkor mások hogy oldják meg az ilyen helyzeteket?

Mit lehet ilyenkor tenni? Mondjak le erről a munkáról?



2021. júl. 3. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Döntsd melyik a fontosabb számodra
2021. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond a felvételin hogy ez van
2021. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd az interjún hogy neked már van fix, előre lefoglalt nyaralásod. Nem szokott belőle gond lenni, nyáron ez megesik. :) És az interjúztatás sokszor eltart hetekig is, szóval lehet hogy az egyik nyaralás már ki is esik, és nem zavarna be a munkába.
2021. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (:
2021. júl. 4. 00:26
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
A 2. interjún mond el, hogy neked már van 2 befizetett utad.
2021. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Az interjún elmondod, amikor szóbakerül a munkakezdés. Nyilván ilyenkor már nem érdemes előtte kezdeni, hanem amikor visszajöttél.

De még nem is pályáztál, szóval kár ezen előre agyalni.

Mondjuk azt sose értettem, hogy ha valaki ennyire munkát akar, miért nem tud priorizálni

2021. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ebből nem szoktak gondot csinálni. Kollégák közt is az élvez "elsőbbséget" akinek befizetett útja van. Ez nyilván akkor gond, ha egy területen csak 2-3 fő dolgozik és nincs lehetőség helyettesítésre.
2021. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ebbol soha problemam, nem is interjun jeleztem altalaban, hanem a munkakezdes utan, a fonokomnek. Eddig mindenki megertette.
2021. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Kezdjük ott, hogy munkanélküliként minek nyaralgatsz? Mibe fáradtál bele annyira, hogy már mész is munka, stabil háttér nélkül?
2021. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Utolsónak :

Ha valakinek éppen nincs munkája akkor már ne is legyen boldog?! Elég érdekes felfogásod van pedig nem ismered a helyzetet, hogy miért nincs munkája

2021. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!