Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ott hagyjam a gyárat?

Ott hagyjam a gyárat?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok itt és úgy érzem egyre kevésbé bírom.

Betanított munkás vagyok. Minden nappal nyomorultabbnak érzem magam. Ez az első munkahelyen, szóval van esély rá hogy beleszokok és jobb lesz? Anyáméktól nem tudok tanácsot kérni, mert nekik mindig azt mondom minden okés.



2021. júl. 8. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Munkatársak milyenek?


Elhiszem, hogy megöli a lelket a gyári melo.

2021. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%

Kevés az infó!


- Van szakmád, jogsid, vagy érettségid?

- Van hová menned?

- Van lóvétok, hogy másik melót keress?

- Katonaság nem érdekel?

2021. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A betanítóm jófej a legtöbbször. Amikor van neki is valami baja, akkor szokott elég g..ci lenni, de max egy óra és máe viccelődik és nagyon türelmes is velem, amikor ugye myugodt.



A főnök a részlegen viszont más tészta. Amikor ideges dobálja a tollakat az asztaláról meg rugdossa a wc ajtót és ordít közben. Mondjuk velem még nem volt baja.



Az esik rosszul, hogy én hajtok ahogy tudok és megkapom hogy szarok az egészbe, pedig van hogy reggel 6-tól szünetig se nem iszok se nem wc-zek, hanem csinálom a dolgom.

2021. júl. 8. 14:47
 4/8 A kérdező kommentje:

Érettségim és szakmám van.

Pénz az van, mert anyám mondta hogy azonnal hagyjam ott ha nem jó.


Katonaság felejtős.

2021. júl. 8. 14:48
 5/8 anonim válasza:
69%

Nem értem, ha nem kell a lóvé, van érettségi, és anyád is támogat, minek vagy ott?


És hová akarsz menni? Miért nem jó a sereg amúgy?

2021. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Mi a szakmád?


Gyári meló sajnos ilyen. Vagy a főnök idióta, vagy a többiek. Vagy átjáró ház, ahol nem lehet megszokni ki is dolgozik ott.


Ha teheted nyugodtan hagyd ott.

2021. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A lóvé mindig kell. Van mire gyűjtenem, meg ha egyszer elköltözök nem lesz baj ha nem 0 forint van a zsebben.


A fizikumom közel nem felel meg a sereghez és az sem igazán tetszik, hogy egy esetleges háborúban harcolnom kell.



Szerintem amint találok jobbat lépek.

2021. júl. 8. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, nem szégyen. Én két hétig bírtam. Több szakmám van, jogsim, érettségim. Azóta van jobb szerencsére.
2021. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!