Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek hogy fogadta főnöke a...

Kinek hogy fogadta főnöke a terhesség bejelentését?

Figyelt kérdés
Multinál dolgozom, semleges a viszonyunk.

2021. júl. 8. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratuláltak, meg azt is mondták, hogy örülnek, bár ezt nem nagyon hittem el, mivel a közvetlen kolléganőm egy héttel korábban mondott fel.
2021. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

A kolléganőm bejelentését így fogadta: "Na, fasza!" Bunkó paraszt.

Az enyémnél is legszívesebben ezt mondta volna, láttam rajta. Helyette csak burkoltan kifejtette, mennyire nem tartja jó ötletnek a gyerekvállalásomat. Hogy végül is miért, és hogy mi köze hozzá, máig nem tudom.

Ez mondjuk nem multi volt, hanem egy kicsi, ízig-vérig, talpig magyar hely. Meg is látszik rajta.

2021. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a kolleganőre a háta mögött azt mondta a főnök hogy "na csak megellik ez a büdös k***va végül"


és nem vicc.

2021. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
hazai kkv
2021. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős ismerőse, mesélték a sztorit. Lány bejelenti februárban, hogy terhes, augusztusban szül. Főnök meglepett arccal: idén augusztusban?
2021. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, mit mondanak? Pláne, ha semleges a viszony..


Amúgy nyilván a munkáltató nem örül kifejezetten ilyenkor, hiszen pótolni kell, de intelligens és korrekt helyeken azért szokták mondani, hogy gratulálnak, meg örülnek.


Ez végsősoron egy munkahely nem a családod. (Neked mint magánember viszont gondolom a családod a fontosabb. Kár ezzel foglalkozni)

2021. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 911 lolol válasza:
0%
2021. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Tőlem csak kérdezte, hogy terhes vagyok-e, majd kissé furán nézett mikor mondtam, hogy csak gondterhes..
2021. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elküldött melegebb éghajlatra mert a munka az első... Esetleg neki!
2022. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!