Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meki elso nap tippek?

Meki elso nap tippek?

Figyelt kérdés

beilleszkedeshez meg ugy mindenhez

senkit se ismerek, tudom h dolgozni megyek de azert megiscsak jolenne ha konnyen befogadnanank

diakmunkakent megyek 16 vagyok



2021. júl. 10. 11:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2re megyek, hatha addig ir vki vmi hasznosat koszi elore is
2021. júl. 10. 11:12
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Legyél érdeklődő
2021. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

mi irant erdeklodjek?

mindenkitol kerdezzem meg miota van itt vagy mi?

2021. júl. 10. 11:36
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
En az elso par nap inkabb meghuznam magam es dolgoznek. Csevegesre raernek akkor mikor mar betanultam a napi rutint.
2021. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Ne beszélj sokat, de MOSOLYOGJ (nekem benne volt a szerződésben is), mutatkozz be szépen , de ne faggass másokat,mert az nagyon idegesítő új embernél. Ha ők kérdeznek válaszolj szépen. Ne lazáskodj meg ne próbálj haverkodni,mert ez nem szokott tetszeni a főnöknek.

Ha WC- re kell mennedvagy rosszul vagy, szólj nekik.

Told ezerrel a melót, legyél GYORS és hatékony, később (1-2 hét után) lazíthatsz.

Ha vmit nem tudsz,akkor kérdezd meg. Ha esetleg vendéggel beszélsz,akkor legyél ķurva kedves, akkor is ha egy fąszfejt fogsz ki. Ha balhézik, kérj bocsánatot, és hívd oda a műszakvezetőt vagy egy tapasztalt kollégát. Semmi esetre se kezdj el vitázni, veszekedni vendéggel (pl.ha reklamálnak, hogy hideg a krumpli vagy a hambi- nem mondhatod neki, hogy de meleg/ vagy ha hianyzik vmi a rendelésből, ekkor elnézést kérsz, mondod egy pillanat, és odamész a műszakvezetőhöz, elmondod mi a gond, és ő megmondja mi lesz)

(4 évig dolgoztam mekiben)

2021. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elso nap fogok mar elesbe dolgozni?
2021. júl. 10. 12:28
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Én 5 óra munka után felmondtam. Persze hogy élesbe dolgozol, beállítanak valszeg zsemlét sütni. Készülj fel, hogy a kezed sebes lesz, mint állat. Kiszáradsz, mint a ló, mert nem ihatsz. Pisilni nem engednek ki sokszor, egész nap állsz és pörögnöd kell mint a búgócsiga, egy perc lazítás sincs.
2021. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Pont a Mekibe? Részvétem
2021. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
😭😭😂
2021. júl. 10. 13:28
 10/17 A kérdező kommentje:
Biztato
2021. júl. 10. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!