Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahely miatti félelem...

Új munkahely miatti félelem leküzdésére tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hétfőn kezdek az új munkahelyemen. Eddig elég sokáig nem voltam dolgozni, se interjúkon, de az ineterjút szerencsére sikeresen letudtam. Suli után 12 hónapig nem találtam fix munkát, így elég nehéz lesz nekem újra kezdeni, de mindenképp elkezdek dolgozni mert kell a pénz és szeretnék már rendes dolgozó ember lenni. Nagyon tetszettek az ottani feladatok, mivel asonlók mint a gyakorlati helyemen és a gépek is. Szerencsére 1 műszakos és hétvégén nincs munka, meg szinte 5 perc otthonról. Csak eddig sokat aludtam, ellustultam és nem volt semmihez kedvem. Ettől a munkától visszabillentem kicsit, de még izgulok, hogy hogy fogok teljesíteni, az ottani kollégák megkedvelnek e stb. Nem akarom elveszíteni ezt a munkahelyet, mert ennél jobbat sehol nem találnék, ők is hosszúra terveznek velem. Hogyan maradjak higgat és nyugodt első napon? Nagyon félek, de közen nagyon izgulok is! 23l vagyok.



2020. nov. 15. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmed,menj el kocogni,vagy valami.(A testedzés enyhíti a stresszt.)Nem probléma,ha az első nap félsz/izgulsz,teljesen természetes a dolog.Ha nagyon ki vagy bukva,vegyél be valami enyhébb nyugtatót.
2020. nov. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsö nap betanitas megy minden uj erdekes leköt.

Nem elsö nap az ami félelmet okoz hanem amikor majd a kollegak kezdik felmérni hogy ki vagy aztan indulnak a pletykàk vagy esetleg fúrások.

2020. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első nap mindenki ideges,tudják a munkaadók is.Én olyan ideges voltam,hogy látványosan remegett a kezem...nem kell nyugtató,nem minden kolléga gonosz.És meg fogod tanulni,automatikussá fog válni az is,ami elsőre nehéznek látszik.Csak idő kérdése.Amúgy én sem hittem volna,de a legfontosabb az,hogy becsületes legyèl,érkezz időben és legyél megbízható.Én külföldön dolgozok,úgy kaptam meg az első munkahelyem,hogy a nyelvet is alig tudtam (mái napig nem értem

miért vettek fel),és még most is van,hogy nem értek valamit,sokkal több időbe tellett mire belejöttem,mégis ottvagyok màr 2 éve :)

2020. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!