Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek menjek vissza...

Szerintetek menjek vissza erre a helyre dolgozni?

Figyelt kérdés
Voltam maszekban egy helyen, csináltam egy oltári nagy hülyeséget, de rögtön mondtam a helyieknek, hogy hibáztam tudom, hogy elrontottam stb, "kimentettek" és még a vezetőség kért tőlem bocsánatot a történtek miatt, úgy jöttem ki belőle, pedig a vezetésnek is mondtam, hogy hibáztam, azóta már voltam egyszer ott megint maszekba, de jövő hétre megint hívtak. Tiszta ciki nekem ezért oda menni, de újra hívnak. (egyébként nem szoktam hibázni...)

2021. júl. 10. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy menj vissza! Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik. Az egyenességedet díjazták. Az ma már hatalmas érték. Tisztában vannak vele, hogy ha hibázol is, vállalod a felelősséget.
2021. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért IS hívnak vissza, mert felvállaltad. Nagyon sok ember letagadja, hárít a másikra.


Menj szerintem. Legközelebb jobban figyelsz ha valamiben nem vagy biztos akkor kérdezz meg valakit.

2021. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondolom, mint az előző válaszolók. Akkor kéne szégyenkezned, ha össze-vissza kamuztál volna és most aggódhatnál, hogy kiderül. Mondjuk az ilyen embernek simán lenne bőr a képén visszamenni lelkiismeretfurdalás nélkül.


Szerintem sem az maradt meg bennünk, hogy vétettél egy hibát, hanem az, hogy hogyan kezelted és milyen bizonyítványt állítottál ki ezzel magadról.


Nyugodt szívvel menj vissza, amikor csak hívnak és teheted.

2021. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza azért hívnak vissza mert tudják hogy ritka át ilyen ember aki elismeri ha hibázik és megbecsülnek érte
2021. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze menj vissza, nem tragédia, ha valaki hibázik néha, mind emberek vagyunk.
2021. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az hibazik aki dolgozik


Nalunk vannak olyankk akik mobiloznak, bambulnak, beszelgetnek na ok nem szoktak hibazni

2021. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!