Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Onlineallas munkások, ti heti...

Onlineallas munkások, ti heti hány üzenetet tudtok megírni általában?

Figyelt kérdés

Én kb 1000-et, de azért nem könnyű. Ez még mindig csak 90 euro körül szokott kijönni nekem.

Tényleg van, aki annyira szorgos, hogy megkeres vele 200+ eurot is hetente? Vagy csak legenda, hogy annyit még lehet írni? Mert én 1000 üzenetért is baromi sokat ülök a képernyő előtt. Csak érdeklődöm.



2021. júl. 10. 21:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Mióta dolgozom ott (kb tavaly október) egyszer sikerült elérnem a 150 üzenetet. Akkor meg volt a 150 euróm. Na akkor nagyon örültem, de nagyon lefárasztott a hét. Egyszer pedig 137 euró körül jött ki, akkor is majdnem meg volt. Azóta viszont inkább 1000 körül tartom magam. Ki hogy csinálja, mikor dolgoztok? Én leginkább hétvége. Egyébként most rengeteg üzenet van, ahogy észrevettem. Konkrétan bármilyen időpontban lépek be, sose fogy ki. Ez jobb mint télen, mert akkor sokat kellett várni.

Én egyébként szigorúan csak másodállásként űzöm ezt + Nem is mindegyik héten dolgozok, na abba beleőrülnék. Viszont ha nekiállok írni, azért ne legyen kevés pénzem, úgy vagyok vele.

Mesélnétek tapasztalatokat?

2021. júl. 10. 21:47
 2/17 A kérdező kommentje:
*1500 üzenetet
2021. júl. 10. 21:48
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel soha nem fogsz sokat keresni. Csak kamuznak. Ahhoz nagyon intenzív üzenet áramlás kellene ami soha nem lesz. Én ezt nem is csinálnám semmi pénzért. Ismerek valakit aki csinálja. Szintén csak aprót keres.
2021. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert ha jobban bele gondolsz rendes munkahelyen több szabadidő van, be vagy jelentve van szabadság stb. Itt semmi nincs és nyomod mindennap. Még ebből adózni kéne amúgy neked.
2021. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nyugi van, én nem veszem komolyan az egészet. Csak ebből biztos nem lehetne megélni, vagy ha igen, akkor nagyon sokat kéne pirkálni.

Egyébként most van üzenet. Egész nyáron van már egy ideje. Nem is azzal van a gond, csak hogy nagyon monoton és idegesítő. Főleg hogy 90%-ban csak "Találkozzunk" üzenetek jönnek. Már fáj a fejem tőle, hajnal óta nyomom, hogy ma fejezzem be. :DD

Nekem ez így teljesen jó, van rendes munkám és jövedelmem mellette. Erre meg van külön időm. Ezt a pénzt másra teszem félre.

2021. júl. 10. 22:21
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kerestem sz*rrá magam az való igaz, de majdnem 1500 euró körül bezsebeltem október óta vele. :D Az azért pénz szerintem. Egy kisebb, de mégis jobb autó ára.
2021. júl. 10. 22:23
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy beleszólok, de én nem tudom miről van szó. :) Ez miféle munka? Kinek kell ennyi rakás üzenetet megírni? Bár a kommentek alapján tuti nem csinálnám :D
2021. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez vmi sex chat vagy mi, tudni kéne?


Én sem vágom, mit jelent az “üzenet írkálós online munka”.

2021. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Segítsetek, mert én sem értem mi ez. Hol lehet jelentkezni? xd
2021. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szexchat. Onlineallas. Neten meg van de itt is egy rakás kérdés van róla.
2021. júl. 11. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!