Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 13 év munkát feladnál azért...

13 év munkát feladnál azért mert nem szereted a kollégáidat és keresnél mást vagy nem foglalkoznál velük és folytatnád tovább?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy a maradás mellett csak az az érved, hogy már olyan rég óta ott vagy? Mert akkor egyértelműen keresnék másikat.
2021. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

16 éve vagyok egy helyen sose volt szempont kit szeretek kit nem. Emberek jönnek és mennek már sokszorosan lecserélődött az egész gárda mióta itt vagyok. Az újakkal kb már 1 mondatot se beszélek, jó reggelt és csá, ennyi.

Leszarom őket. Nem szempont. Se kutyáim se macskám. Ideig óráig ott levő tróger szarok, akikhez közöm semmi.

2021. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted máshol normálisabb emberek vannak ? Ez a választék sajnos. Negatív bunkó idióták. A normálisak nagyrészt már külföldön dolgoznak.
2021. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, mindenhol kretének dolgoznak. Saját vállalkozás és azzal dolgozol, akivel akarsz.
2021. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a kollégáimnak kell megfelelnem nap mint nap, hanem a főnökeim elvárásainak. Nem ellenségeskedem, ám szoktam ellenlépéseket tenni, ha látványosan megpróbálnak utánam rúgni. Az alapfelállás viszont az nálam, hogy nem keresem a balhét és igyekszem - rossz értelemben - nem foglalkozni a kollégáimmal. Teszem a dolgomat - 28 éve - és ennyi!
2021. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Apámon látom, hogy amikor rosszul érezte magát egy munkahelyén a kollégák miatt, ivott, és sokkal többet pihent, morcos volt, ingerült és hisztis, türelmetlen. Nem becsülték meg a munkáját, és mások helyett kellett dolgoznia. Meg én nem vagyok homofób... De apámat nagyon zavarta valami homi kolléga, aki állandóan bemószerolta ha 2 percet késett, meg ilyenek.

A lényeg, Apám talált egy olyan munkát, ahol megbecsülik, hasonló érdeklődési körű kollégái lettek, egyből haverként kezelték. Apámat mintha kicserélték volna, sokkal nyugodtabb, pihentebb, derűsebb, hála az égnek! Nem érdemes szenvedni, rövid az élet, addig kell menni, amíg megfelelő helyet nem találsz.

2021. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
Én tervezem feladni 10 év után. Nem bírok együtt lenni velük :(
2021. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!