Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek bemenni dolgozni, mit...

Félek bemenni dolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos odáig jutottam, hogy most már tényleg segítséget kell kérnem. Egy boltban dolgozom, ahol van több terület is. Szinte mindegyik részre be vagyok osztva általában (pénztár, hús, csemege stb). Már ez eleve elég kihasználás, mert én keresek a legkevesebbet, de oké. A gond a hús részleggel van. Amikor oda kerülök akkor minden nap az irodában kezdek egy kis lebaszásért. Nem csak én, másik kollégámmal is ezt csinálják. Ez a részleg a mumus, a főnök állandóan csak cseszeget ott. Már úgy örültem, hogy végre 1 hónapja nem voltam ott, de utána egy hirtelen táppénz miatt megint oda tettek. Azóta folyamatosan lebaszás van. Mikor már mindent úgy csináltam, ahogy elvárták és mindenre a legkisebb részletig ügyeltem végre azt hittem, hogy megúszom, erre a hét elején megint ott kezdtem. Ilyenkor folyamatosan az elbocsátással fenyegetnek, pedig úgy sem találnának ide senkit.


Na de a lényeg: a másik kollégám besokallt és elküldte telefonon a főnököt melegebb éghajlatra és azt mondta, h táppénzre megy. Egyedül maradok azon a részen olyan kollégákkal akik eleve csesztetnek. Most minden felelősség és lebaszás egyedül az enyém lesz. A munka teljesítményem már így is a 0-hoz konvergál, minden nap utálok bemenni és depressziós is vagyok mióta ez van. Felmondani se könnyű, mert 1 hónapot mindenképp le kéne töltenem, de mentálisan megvisel a dolog. Eleve utálom már az egészet, de hogy lehet azt bírni, hogy bármikor hívhatnak lebaszni? Ráadásul nem kis ejnye-bejnyékről van szó... Lehetetlen megfelelni, kitaláltak már minden féle plusz dolgot amivel csak minket szívattak a főnökök ott, de mikor beadtam a derekam és mindent megcsináltam (pedig elég sok plusz meló és 0 értelme van) akkor is minden ugyan úgy maradt.


Hogy lehet ezt bírni, mit javasoltok? Plusz most megint mehetek majd a lebaszásért, mert amikor a kolléga kiakadt akkor megemlített egy tőlem származó dolgot amire hivatkozott és ahogy ismerem a főnököt ez is az én hibám lesz. Pedig semmi eget rengető, csak elmondtam neki a fizum, ennyi.


2021. júl. 12. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A szenvedés az élet velejárója. Anélkül nem tudod értékelni a jót. Csak szenvedj...
2021. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én a magam részéről már mindent megtettem, hogy megfeleljek. De csak annyit kapok, hogy ilyen meg olyan nem hozzáértők vagyunk stb.
2021. júl. 12. 18:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, Coelho.
2021. júl. 12. 18:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy küldd el a főnit a pitsába, és mondj fel. Fizikailag nem bánthat, mert akkor feljelented. Ha nem tudsz felmondani, kérdezd meg, hogy mégis mi a f@szt csináltál rosszul?? Állj ki magadért, mert ha a földön fekszel úgyis lesz valaki aki beléd rúg..
2021. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten rengeteg munka van, nagyvárosokban is találsz. Kezdj el új helyet keresni. Nincs más megoldás.
2021. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak közben néha úgy érzem, hogy jogos. De azt is érzem, hogy máshol azért a dologért nem kapnék ennyit. Oké, most általánosítva beszélek, de valami olyasmire kell itt gondolni, hogy: megmondták, hogy csináld 1 szaltót, 5 bukfencet és 2 ringispirt és mivel a 2 ringispirre nem maradt időm ezért olyat kaptam, mintha semmit se csináltam volna meg.
2021. júl. 12. 18:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Az önbizalmamat azt már elvették, bár amúgy se volt sok.
2021. júl. 12. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj szabira idegi kimerültséggel, aztán oldj@k meg ahogy akarják.
2021. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, nem gond, ha leírod, hogy mi miatt csesznek le titeket folyton és mitől "mumus" ez a részleg? Kíváncsiságból kérdezem.
2021. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék be dolgozni tuti, mit tud csinálni a fsz főnök?
2021. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!