Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Borsodiak, első munkahelyeteke...

Borsodiak, első munkahelyeteken mennyi volt a bérigényetek és mennyit kaptatok?

Figyelt kérdés
Leírnátok, hogy akkor hány évesek voltatok és mi volt a munka amire jelentkeztetek?

2021. júl. 13. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Heti 60 óráért kaptam vagy 70-80 ezret.

Gyári munka

2021. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy értem havonta kaptam annyit nettóba :D de már régebben volt azóta valamivel jobbak a bérek.
2021. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Havonta kaptam 120-130 ezret két muszakra. Gyári munka. Akkor nem volt választásom jó volt ez is. Ez volt 3 éve 24 éves voltam. Már most nem dolgoznék ennyiért. Megtalaltam a helyem elég jó fizuert.
2021. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vendéglátásban dolgoztam 18 éves koromtól. 5 ezret kaptam egy napra, akkor azt hittem az hú. De jó 😂😂

2018ban mentem el egy gyárba dolgozni mint sima operátor 3 műszakban. 150 ezer volt a bérigényem, általánosságban 200-220 körül kaptam

2021. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, most helyezkedtem el, 170k nettót ígértek (vagyonvédelem, havi 10 nap munka, 24 óràzni kell). Egyelőre elég. Legalább nem kemény fizikai munka, vagy rabszolgamunka.
2021. júl. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!