Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Wolt futárok! Számítok a...

Wolt futárok! Számítok a segítségetekre, hogyan lenne jó?

Figyelt kérdés

Sikerült felvételt nyernem, szeretnék is mihamarabb elkezdeni dolgozni. Tudni kell a hátteremről, hogy 19 éves vagyok, szeptemberben kezdek az egyetemen, nappalis jogász szakon. Ezidő alatt nem sokat tudnék dolgozni, maximum hetente 3-4 napot. Hogyan érné meg jobban? Egyéni vállalkozóként vagy diákszövetkezeten keresztül csatlakozni? A NAV online számlázó rendszerével kapcsolatban valaki tud nekem információkat adni?

Egyáltalán nekem megérné ebbe az egészbe belevágni? Biciklivel illetve autóval tudnék dolgozni. Egyetem mellett mindenképpen szeretnék egy állandóbb állást, ugyanis nem az a fajta vagyok, aki a markát tartja otthon.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2021. júl. 14. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jobb állapotú robogót, így nem leszel hullafáradt a műszakod végére, de nem is lesznek akkora költségeid, és nem fogsz annyit szívni, mintha autóval közlekednél - ha megengedsz egy szubjektív véleményt, én nem futárkodnék nappalis jogi tanulmányok mellett, de ez már tényleg a te dolgod.
2021. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk közben azt hazudják, hogy nincs felvétel....

így sincs cím, miért akarsz dolgozni( ami azt jelenti, hogy egy órákat vársz egy címre)?

Egyértelműen diákszövetkezettel. Sose fogsz annyit keresni, hogy 25 ezrnyi adót( plusz évi kamara plsuz évi kétszer 25 ezer) megkeress. Diákként ez kb 100 bruttót jelentene, amiről ne is álmodj.

2021. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A diákszövetkezet nagyjából 27-28%-ot von le a bevételedből. Szóval kicsit 100.000Ft alatt van az az összeg havonta aminél megéri kataval dolgozni.

Kezdő autós futárként nagyjából 2000 forinttal számolj óránként, ami havi 50 órát jelent, ha 100.000 a cél. Szóval, ha több mint havi 50 órát dolgoznál akkor kata, ha nem akkor diákszövetkezet.

2021. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!