Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket válasszam? Kényelem...

Melyiket válasszam? Kényelem vagy pénz?

Figyelt kérdés
Lehetőségem lenne Ausztriában elhelyezkedni ismerős által eladó-raktáros pozícióban. A fizetés átszámítva havi nettó fél millió+13. és 14. havi fizetés. Én a határhoz közel lakom, hozzám 40 km-re lenne a munka. Jelenleg viszont a szakmámban dolgozom egy kényelmes irodában, és szeretem a munkámat, habár nem fizetnek sokat, nettó 210 ezret keresek. Viszont ha kimennék, félre tudnék tenni jó sok pénzt saját lakásra, a mostani helyzetben viszont úgy érzem, csak vegetálok. Ti hogyan döntenétek? Kimennétek?

2021. júl. 15. 06:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
Én Innsbruck-ban vagyok, gazdagoknak csinálunk prémium kategóriás bútorokat, üzlet berendezéseket.
2021. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Én maradnék. Nekem a pénznél fontosabb az, hogy azzal foglalkozzak, amit szeretek, amiért tanultam és ezt nem cserélném le másra. Max. ha csak ideiglenes kitérő lenne, de semmi garancia nincs rá, hogy később még ugyanúgy el tudnék helyezkedni a végzettségemnek megfelelően.
2021. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%

Én simán kimennék.

Tényleg nem a legjobb bér, de ebből is simán tud félretenni az ember. 1 évet simán lehúznék. De ezt neked kell érezned.

Nekem anyum 1200 eurót keres mint takarító nyelvtudás nélkül Ausztriában és simán tud félre tenni. Minden attól függ mennyire spórolsz, mik a kiadások. De ha te haza tudsz járni és nem kell albérletet fizetned akkor 1 percig sem gondolkodnék!!!

Anyum párja ablakosként dolgozik kint ő 2900 eurót keres, párom pedig húsüzemben dolgozott kint tavaly nyáron nyelvtudás nélkül havi 1900 euróért. De az biztos hogy kint meg kell dolgozni a pénzért.

2021. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Pénzért mindenhol meg kell dolgozni, nem vélettlen nem keres sok magyar valami sokat... azért elég sokan nem szeretnek dolgozni.
2021. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező ugyanúgy Magyarországon lakna, és ingázna. Így tehát az, hogy mennyibe kerül az élet Ausztriában, nem mérvadó.
2021. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
#10: itt gyakorin még magyarországon is kiemelt bérezést keresnek az asztalosok... :D
2021. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Igen, naponta ingáznék ki. Mellesleg ettől sokkal többet nem igazán tudnék keresni. A végzettségemet kint nem fogadják el.
2021. júl. 15. 17:29
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem vétek lenne nem kimenned. 13-14. havi pénz konrkétan majdnem annyi lenne, mint fél évnyi fizud.


Gondolom otthon élsz még a szüleiddel, azért érzed ezt a 210et egész jónak. Az úgy jó fizetés, ha saját lakásod van mellé

2021. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%
Mi a végzettséged?
2021. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%
Kérdés nélkül kimennék. Ha nem tetszik max vissza jövök, mit vesztek vele?
2021. júl. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!