Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka lenne megfelelő...

Milyen munka lenne megfelelő nekem? ¬>

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most kerültem ki a suliból és most kihagyok egy évet mielőtt elmennék zenét tanulni (13.évre valamelyik) szóval gyakorolnom kell. Szeretnék valami munkát vállalni és pénzt keresni, hogy tudjam fizetni a különtanáraimat...

Noss az a helyzet hogy akut prosztatagyulladásom lett valamitől ami azt jelenti, hogy nem nagyon tudok ülni olyan sokáig, szóval az irodai munka ki van zárva. A nehéz fizikai munkától vagy az ismétlődő kézmozdulatoktól pedig íngyulladást kapok elég egyszerűen... Tehát az ízületeim sem éppen funkcionálnak. Furán is nézne ki egy zongorista aki valahova kapálni jár.... Ez persze nem azt jelenti, hogy lenézném ezt a fajta munkát, végeztem énis egy jó ideig mire rájöttem, hogy nem bírják az ízületeim.

De mégis kéne valami ami nem ülős és nem nehéz fizikai munka... Előre is köszi a tanácsokat



2021. júl. 16. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Irodában is megnyújtóztathatod magad.
2021. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Vendéglátás? Ott állni kell úgyis. És nem lesz baja az ízületeidnek.
2021. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

"A nehéz fizikai munkától vagy az ismétlődő kézmozdulatoktól pedig íngyulladást kapok elég egyszerűen... Tehát az ízületeim sem éppen funkcionálnak. Furán is nézne ki egy zongorista aki valahova kapálni jár...."


Az életben nem leszel zongorista ilyen kézzel.



Lehet lepontozni, mert megmondtam neki az igazat!

2021. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Biztonsági őr.

Bár sajnos hosszabb lett a képzés a változtatások miatt, de egy verzió az is.

2021. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4. nem mond hülyeséget. Őrként elálldogálsz egy butikban, vagy elsétálgatsz egy plázában.
2021. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Én vegyész vagyok, és a munkaidő egyik felében ülök (spektrumokat értékelek ki, publikációkat és jegyzőkönyvet írok, stb.), a másikfelében meg állok, és könnyű, nem ismétlődő munkát csinálok.


Azonban ehhez a szakmához nagyon sok kitartás és és ész kell (főleg ha diplomásként helyezkedsz el), úgyhogy csak akkor vállald be ha nagyon elkötelezett vagy.

2021. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

6.-nak.


Vegyészként agyadra ment a sok vegyület? A kérdező pénzt akar keresni. MOST.

Vagy egy vegyésztanfolyam mennyi idő? >:)

2021. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Ha ínygyulladást kapsz elég könnyen, akkor hogy az életbe tudsz még zongorázni? Ahhoz többet kell használni az ujjaidat mint a kapáláshoz, nem is értem miről beszélsz.

Egyetemre majd akarsz menni ezután az év után? Mert az meg nagyban attól függ, hogy egyáltalán felvesznek-e.

2021. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A zongorázástól sosem vagy csak nagyon ritkán fájdult meg a kezem, de nem akarom annyira leterhelni cipekedéssel vagy paprikakötözéssel. És zeneszerzőire megyek majd. Nem zongoristának.

A vendéglátóit megjegyzem a pincérkedés szerintem jó ötlet

2021. júl. 16. 19:17
 10/16 anonim ***** válasza:

7-esnek (19:10), ha vegyész technikusit csinál, 2 év. Ha megfelelő középiskolában tanult elötte, akkor csak 1 év. Az így szerzett végzettséggel akár bruttó 700-at is kereshet pl. a MOL-nál.

Inkább te ne legyél szűk látókörű. :)

#6

2021. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!