Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire hátrány a hallókészülék?

Mennyire hátrány a hallókészülék?

Figyelt kérdés

Leginkább az olyan munkakörben dolgozóktól kérdezem, akik nem emberek között dolgoznak (tehát nem vendéglátósok, vagy hasonlók), hanem akik sokkal elzártabb környezetben végzik a munkájukat, valamint esetleg magasabb képzettséget igénylő munkát végeznek. De minden sorstársam történetére kíváncsi vagyok, esetleg örülnék, ha melléírnátok nagyvonalakban, milyen munkát végeztek! (Valamint munkáltatók és HResek véleményét, tapasztalatát is kíváncsian várom!)

Nekem még kicsit odébb van az, hogy dolgozzak, de most találkoztam egy elég diszkriminatív esettel, ahol a hallókészülék volt a probléma. Nekem az utóbbi időben nagyon leromlott a hallásom, így egyes környezetekben rá fogok kényszerülni a javítóeszköz használatára. Mélyen érint a téma, aki gyerekkorában vesztett a hallásából, és negatív impressziók érték, biztos átérzi. Előbbi eset miatt elkezdett érdekelni több hasonló történet, ezért írom ezt a kérdést. Várhatóan labori/kutató munkát fogok végezni, ezért is kezdtem így az elejét.

Minden választ várok!:)



2021. júl. 16. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú/Férfi vagy Lány/Nő vagy?
2021. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Férfi
2021. júl. 18. 23:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetemben szerintem még hátrányosabb, mint lányoknál. De bármilyen körülmények között kíváncsian várom a véleményed!:)
2021. júl. 18. 23:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy olyan pedagógiai intézetben dolgozom, ahol az iskolai oktatást gyógypedagógiai, fejlesztőpedagógiai órákkal egészítjük ki. Amolyan különórák.

Van az irodai alkalmazottak között hallássérült, és sem a kollégák, sem a szülők nem viselkednek vele másképp, mint a többi irodai dolgozóval.

Teszem hozzá, nálunk dolgozik szurdopedagógus is.

2021. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!