Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kamasz lányok. Ti barátkoznáto...

Kamasz lányok. Ti barátkoznátok egy hallássérült lánnyal, akinek hallókészüléke van?

Figyelt kérdés
Csak a hallókészülékkel hall, anélkül semmit. Barátkoznátok egy ilyen lánnyal?

2021. ápr. 1. 19:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
igen!
2021. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Mégis miért ne barátkoznának veled?!En nem vagyok a korosztályod,azért nem barátkoznék veled.
2021. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkoromban volt ilyen haverom. Miért ne lehetne vele is barátkozni? Ő is ugyanolyan ember, mint bárki más!
2021. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó.
2021. ápr. 1. 19:09
 5/33 A kérdező kommentje:

Megismertem online egy korombeli lányt (16 éves) és tök jó fej, bolondozós meg minden, csak utána már máshogy álltam hozzá miután elmondta, hogy hallássérült és hallókészülékkel hall csak. Pedig nem vagyok ítélkező, de mégis, amióta ezt megtudtam róla már nem szívesen beszélek vele, mert olyan fura ez nekem. Egy öregnek oké, ha hallokészüléke van, de egy fiatalnak elég fura, és azt kelti bennem, hogy fogyatékkal élő, mivel nem hall nélküle. Persze erről nem tehet tudom, és így ítélkezem, de én nem ilyen barátokat szeretnék, mert ők sérültek, mivel nem hallanak. Ezért kérdem, hogy csak én vagyok ilyen ítélkező kamasz lány létemre, hogy egy ilyennel nem szívesen barátkoznék, vagy más is van így.

Mondják, hogy madarat tolláról, embert barátjáról, és nem akarom, hogy hozzá hasonlítsanak, hogy biztos én is sérült vagyok, meg valami baj van velem, hogy egy ilyen nem egészségessel barátkozok.

2021. ápr. 1. 19:14
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Az nem számít, hogy hallássérült-e, ha szimpatikus szívesen barátkoznák vele, de ha nem, akkor akár egészséges is lehet, engem nem érdekel.
2021. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

"Mondják, hogy madarat tolláról, embert barátjáról"

Ez nem azt jelenti, hogy te is olyan ember vagy, amilyennel barátkozol. És nem is külső jegyekről ismerszik meg a barát, hanem a viselkedéséről, a természetéről. Ha olyan ember a legjobb barátod, aki ünnepségekre is melegítőben jár, vagy egyéb módon bnkózik, akkor abból lehet gondolni, hogy vajon te miért barátkozol ilyennel.

2021. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
igen, veled van a baj. Ő nem lesz semmivel se kevesebb emberként a hallókészüléke miatt. És ha hozzá hasonlítanak, akkor. mi van? Semmi.
2021. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
5. válaszoló: veled is előfordulhat hirtelen hallásvesztés, vagy bármi, rengeteg oka van a hallásvesztésnek. Miképpen esne, ha rólad ezután úgy vélekednek, ahogy te a hallássérült lányról? Egyébként ha a közösség (mások) vélt helytelenítése ennyire hatással van rád, hogy félelmet generál benned, ami elkerülésre ösztönöz akkor lehet jobb is a nem barátkozás.
2021. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ez durva kozepkor, harmadik vilag, ahogy te gondolkodsz. Orulok, hogy nem te vagy a hallokeszulekes lany. Szerintem neki konnyebb baratokat talalnia, mint igy neked.
2021. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!