Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely keresésnél másnak...

Munkahely keresésnél másnak se nagyon reagálnak vissza mostanába sehonnan?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Valamit nem jól csinálsz vagy nincs elég munkatapasztalatod. Nem tudom hol laksz, de egy viszonylag nagyobb városban van lehetőség.
2021. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2hónapja keresem a munkát 150helyre küldtem önéletrajzot és nem reagálnak vissza,ha vissza is reagálnak akkor olyat hogy már felvettünk valakit.
2021. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
88%
Nekem reagálnak pár napon belül, csak az interjú körök között hetek telnek el, mert mindenki szabin van.
2021. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez mostanában így van sajnos! Van olyan munkáltató, amelyiktől 1991 (!) óta várom, hogy "majd kiértesítenek". Többször leírtam már itt is: törvényben kötelezném a munkáltatókat arra, hogy minden pályázatra egy megadott határidőn belül és egyértelműen válaszoljanak. A "majd kiértesítjük" egy olyan formája a szemétkedésnek, amit, bárki, bármikor, bárhogyan, bárkinek, bármilyen okból meg tud - a tényeket elmaszatolva - magyarázni! Elég ebből! Perelhesse le ingét-gatyáját a pályázó a munkáltatónak, ha az nem tartja be ezt a határidőt! És igen, kötelezze egy törvény arra is a munkáltatókat, hogy a betöltött, ill. nem valós állások tekintetében meghatározott időn belül takarítsa el a mocskát az összes álláshirdetésekkel teleszart orgánumból, - mert megtévesztő, ami gyakorlatilag meríti ki a szélhámosság tényállását!
2021. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pályakezdő vagyok, vagyis csak 10 hónap szakmai gyakorlatom van, mint tapasztalat, és vagy vissza sem jeleznek, vagy ha visszajeleznek, akkor elutasítanak, a Professional alapján 60 helyre adtam be, (+ még amiket külön küldtem e-mailben) ebből 3 helyre hívtak be interjúra, 5 helyről utasítottak el, a maradékról pedig semmi.


Eléggé rosszul érzem már magamat, mert már lassan 3 hónapja keresek állást, de teljes sikertelenség, ráadásul itt Veszprém megyében annyira sok lehetőség nincs is, ha van is, akkor meg a fizetés a nevetséges.

2021. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én "csak" 2hónapja keresek állást,van egy szakmám amiben nem érzem magam valami jónak, ezért sok mindent nem tudok vele kezdeni sajnos:/

A közelben nagyon kevés munka lehetőség van,már a "legrosszabb" munkákra is jelentkezek alig hívnak vissza.

Nagyon szerencsétlennek érzem magam,hogy ennyire nem sikerül semmi..persze mást nem nagyon várok nulla munkatapasztalattal,pedig nem is nagyon válogatnék.

Na majd hátha valaki besikerül🙄

Neked is sok sikert

2021. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30 helyen elküldtem idén, csak 4-5-en válaszoltak.
2021. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez 6-7 éve is így volt... sajnos a cégeknek ilyen a munkaügyi kultúrájuk, hogy annyit nem képesek odaírni copy-paste-tel azoknak, legalább a fáradságot vették arra, hogy leadják nekik az önéletrajzukat a kiírás alapján (tehát abban a formátumban, olyan határidővel stb.), hogy bocs, nem téged választunk.
2021. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6os: ugyanez van nálam is. Sajnos olyan szakmát tanultam, amiben nem érzem magam jónak...

Sok helyre beadom, volt ahol személyesen és agyba főbe mosolyogva ígérte, hogy majd hív akkor is ha nem engem választanak... aha - azóta eltelt másfél hónap és láttam, hogy mást vettek fel (persze 25 év alatit...már több álláshirdetést úgy kezdenk, hogy 25 év alattit keresnek. Elkeserítő, hogy 25 évesen már nem kellek, mer támogatás nem jár rám.). Sehonnan nem szólnak vissza, pedig örülnék, mert akkor nem reménykednék hiába. (Hajdú Bihar megye egyébként, hiába van a közelben Debrecen is.)

2021. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak a válaszolók között olyanok, akiket felvettek/munkát találtak?
2021. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!