Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki árulja már el, hogy...

Valaki árulja már el, hogy miért halálos bűn az, hogyha valaki nem akar gyárban dolgozni(betanított munka) ???

Figyelt kérdés

Plusz 50 fokban, 12 órában, a fizetés nevetséges, a vezetők úgy bánnak veled, mint egy piszokkal, egy idiótával, rohanni kell enni, alig van időd, ha fél percet késel már le van üvöltve a fejed, egy helyben kell állni, direkt kínzásnak vagy kitéve, hisz a magyar emberrel bármit meglehet tenni... És ezt a vezetők élvezik is.

Régen írtam egy kérdést ezzel kapcsolatban, és lehordtak a sárga földig, hogy "büdösamunkami" meg "senki nem fogja eltartani a büdös p*csád", " ha lóg a beléd, akkor is menni kell dógozni, azt kit érdekel neked mi a problémád". Nyilván senkit nem érdekel, de miért baj az, ha az ember egy ilyen korcs helyen nem akar szenvedni?

Már van munkám pár éve, szóval találtam egy jót, ahol maximálisan odateszem mag, de mégis érdekel, hogy miért kell így letámadni az embert ha nem akar(és tök jogosan) gyárban dolgozni? (Egyébként akik ott dolgoznak és normális emberek, azokat én tiszta szívből sajnálom.. ) Nő vagyok


2021. júl. 28. 14:52
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Odateszem magam*
2021. júl. 28. 14:52
 2/45 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert akinek ez a szint az opció, az többre nem is alkalmas és általában csak sír, hogy szar meló, de a kisujját nem mozdítaná érte, hogy többet érjen a munkaerőpiacon.

Egyébként elég gyerekes általánosítás az egész "gyár" témakörről megint

2021. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
#2 pedig a legtöbb gyárról ilyeneket hallottam /olvastam. Bizti van kivétel, de itt nem ez a lényeg..
2021. júl. 28. 14:55
 4/45 anonim ***** válasza:
52%
Ha valakinek semmiféle szakmája nincs, az ne válogasson! Csinálja, és közben képezze magát, hogy előrébb léphessen.
2021. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
95%

Ha van jobb lehetőséged, akkor nem kell gyárban dolgozni...


De ha semmi nincs, és pl. felnőttként a szüleid tartanak el, akkor elég visszás dolog úgy viselkedni, hogy "annyiért nem éri meg", vagy "fel sem kelek ennyi pénzért2.

2021. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
#5 ez a kérdés arról szól, hogyha nincs igazán más lehetőség..
2021. júl. 28. 15:00
 7/45 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy az 5-ös írja..ha nincs szakmája illetve jobb lehetősége akkor nem igen kellene válogatni. Ha ehhez még hozzájön hogyha már felnőtt és a szülei tartják el akkor egy kicsit gáz is..
2021. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem minden gyárban más lehet a légkör, a vezetőség mentalitása. Nem érdemes általánosítani.


Tényleg ne mástól várd, hogy megoldja az életedet! (Egy barátnőm már lassan a haldoklás szélén van emberileg és mentálisan is a sok válogatástól. Már azon aggódom, hogy mikor hal éhen. Sajnos nem érzem azt, hogy változtatna az elképzelésein, pedig mindig ígérgeti a telefonba, hogy szót fogad nekem és további erőfeszítéseket tesz a boldogulása érdekében.)


Én is mostanában kezdtem el már gyári munkákat is nézegetni az interneten, mert sehova nem akartak felvenni (most mégis sikerült egy lehetőség, mert jó megérzéseim voltak, hol van üresedés.)

2021. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
53%

Ha nincs más lehetőség, akkor menjen, és tegye oda magát!

Mégis, mit várnál el...???

Hogy az adófizetők eltartsák, mert lusta felemelni a hátsóját? Vagymit???

2021. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
98%

Én dolgoztam gyárban anno 20 évesen, 4 honapot. A munka megterhelő volt, 8 órát állni, de simán hozzá lehetett szokni. A munkakörülmények rendezettek voltak, a főnök normális, a műszakvezető normális. A szünet elegendő, igaz én nem dohányzom, wc-re pedig el lehetett menni, mert volt aki addig leváltott. A fizetés korrekt, egy kis túlórával (12óra vagy szombat) simán kerestem 140-150 nettot, ezelőtt 10 évvel.

Egy dolog volt ami nekem problémát jelentett és ami miatt ott is hagytam: a munkatársak. Én soha ennyi ostoba trollt életemben nem láttam. Állandóan veszekedtek, márták, fúrták egymást, volt hogy összeverekedtek (nők!) mert az egyik olyan szót használt amit nem értett a másik. És itt nem valami akadémiai szintű latin kifejezésre kell gondolni.

2021. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!